Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Valmiermuižas kultūras biedrībā strādā pie stratēģijas izveides

22.09.2022 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Valmiermuižas kultūras biedrības kapacitātes stiprināšana
Valmiermuižas kultūras biedrībā strādā pie stratēģijas izveides

Valmiermuižas kultūras biedrība lai radot nepieciešamos rīkus, stiprinātu organizācijas pamatus, veicinātu atpazīstamību un sekmējot finansiālu neatkarību no projektu konkursiem, īsteno Aktīvo iedzīvotāju fonda atbalstītu kapacitātes projektu.

Septembra laikā tiek aktīvi strādāts pie Valmiermuižas kultūras biedrības stratēģijas izveides. Stratēģijas izstrāde ļaus daudz strukturētāk un mērķtiecīgāk īstenot biedrības darbību, pielāgoties ārējo apstākļu radītām situācijām un iegūt lielāku atdevi, darboties produktīvāk, gan piesaistot resursus, gan arī izmantojot tos. Stratēģija šādā kontekstā uzskatāma ne tikai par izstrādājamu dokumentu, bet daudz vairāk par strukturētu un labi organizētu taktisku rīcību plānu biedrības darbības sakārtošanai, instrumentu vietējās kopienas līdziesaistes aktivizēšanai un plānotām efektīvākām rīcībām misijas īstenošanā.

Stratēģija būs ilgtermiņa dokuments, kas tiks plānota līdz 2030. gadam, pielāgojot uzdevumus un rīcību plānu ik gadu, balstoties uz darbību raksturojošajiem rezultatīvajiem rādītājiem. Biedrība kļūs par stabilāku un ilgtspējīgāku pilsoniskās sabiedrības organizāciju, tādējādi sekmējot līdzdalību un sabiedrības iesaisti gan vietējā, gan nacionālā mērogā.

Kā galvenais stratēģijas izveides kūrētājs ir Dr. geogr. Andris Klepers, kurš pēta tūrismu un tā attīstību reģionā, ir pieredzējis dažādu stratēģiju izstrādē, kā arī seko līdzi vietu un galamērķu attīstības tendencēm pasaulē. Pašlaik uzsākta biedrības iepriekšējās darbības rādītāju un informācijas apkopošana.

Projekts „Valmiermuižas kultūras biedrības kapacitātes stiprināšana” (Nr. AIF/2022/KAPAC2/54) tiek īstenots no 2022. gada augusta līdz 2023. gada aprīlim.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.