Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Palīdzību Ukrainas kara bēgļiem iespējams reģistrēt attālināti, aizpildot anketu.

08.08.2022 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Palīdzības punkts Ukrainas kara bēgļiem Jēkabpils novadā
Palīdzību Ukrainas kara bēgļiem iespējams reģistrēt attālināti, aizpildot anketu.

Biedrība “Vidusdaugavas NVO centrs” realizē projektu Palīdzības punkts Ukrainas kara bēgļiem Jēkabpils novadā”, kas iesniegts Aktīvo Iedzīvotāju fonda projektu konkursā #2 “Rīcības projekti”.

Projekts ir nepieciešams mūsu iedzīvotāju pilsonisko aktivitāšu atbalstam - tādu jautājumu risināšanai, kas politiskajā un sabiedriskajā dienas kārtībā ir iekļuvuši pēdējā mēneša laikā un to risināšanā ir nepieciešama tūlītēja pilsoniskās sabiedrības reaģēšanas atbalsts un iesaistīšanās iespējami labāku risinājumu nodrošināšanā.

Līdz šim Palīdzības punktā Ukrainas kara bēgļiem savu palīdzību reģistrēt varēja telefoniski vai atnākot uz centru klātienē.

Taču nu esam izveidojuši elektronisku anketu, kuru iespējams aizpildīt ikvienam.

https://forms.gle/AE8sjMZoLv8fwq8s9

Galvenais aicinājums - reģistrēt savu vēlmi iesaistīties, ziedot vai darboties brīvprātīgi. Tā kā jau rit kara piektais mēnesis, tad vajadzības atšķirās no pirmajām kara dienām. Daudzi bēgļi vēlas sev nodrošināt stabilitāti un neatkarību, iekārtot savu dzīvesvietu un reizēm tam pietrūkst pavisam nedaudz. Tāpēc ir lietas, kuras iespējams nevajag šodien, bet vajadzēs rīt.

Šādi sistemātiski darbojoties, varam palīdzēt ātri jebkuram.

Tāpat atvērts arī ziedojumu konts.

To var izdarīt atverot www.vidusdaugavasnvo.lv un nospiežot uz pogas "ziedot", ar norādi "atbalsts Palīdzības punktam Ukrainas kara bēgļiem".

Ziedojumu pēc tam vari iesniegt gada ienākumu deklarācijā un saņemt nodokļu atmaksu.

Padalies tālāk ar ziņu!

Kopā mēs varam.
Centra adrese: Brīvības ielā 258A (blakus BJC), Jēkabpilī.
Darba laiks: 9⁰⁰ - 17⁰⁰
Kontaktinformācija: 26484210 - Rihards

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.