Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Pierīgas partnerība aicina uz nevalstisko organizāciju info punkta rīcības plāna prezentācijas pasākumu

Pierīgas partnerība aicina uz nevalstisko organizāciju info punkta rīcības plāna prezentācijas pasākumu

Biedrība "Pierīgas Partnerība" aicina biedrības padomi, biedrus, Mārupes un Olaines nevalstiskās organizācijas un visus interesentus uz biedrības "Pierīgas Partnerība" nevalstisko organizāciju (NVO) info punkta rīcības plāna prezentāciju. Tā notiks 23. janvārī, plkst. 13.00, Zoom platformā. Pasākuma saite: https://us06web.zoom.us/j/89613331069

"Mūsu lielākā vērtība ir iedzīvotāji! Teritorijā ir vairāk kā 600 nevalstisko organizāciju, mūsu biedru organizācijas apvieno gandrīz 600 cilvēkus. Rīcības plānā iekļautas konkrētas darbības, kas jāveic, lai sniegtu atbalstu gan aktīviem iedzīvotājiem, gan arī stiprinātu līdzdalību. Kopā varam veidot sabiedrību, kurā vēlamies būt!"  - tā par NVO rīcības plāna sajūtām dalās biedrības “Pierīgas Partnerība” valdes locekle Alīna Lukjanceva.

Lai sekmētu pailsoniskas un aktīvas sabiedrības attīstību, biedrības “Pierīgas Partnerība” paspārnē ir izveidots NVO Info punkts. Tā darbību raksturo sekojoši apzīmējumi: sniedz atbalstu, iniciē, organizē, veic. NVO info punkts sniedz konsultācijas un informāciju, iniciē un atbalsta sadarbību starp organizācijām, pašvaldībām un uzņēmumiem, kas darbojas Pierīgas partnerības teritorijā, kā arī organizē dažādas apmācības, meistarklases, seminārus un citus pasākumus. Ar izstrādāto biedrības "Pierīgas Partnerība" NVO Info punkta rīcības plānu var iepazīties ŠEIT.

Biedrība "Pierīgas partnerība" ir izstrādājusi stratēģiju 2022.-2027.gadam. Tajā ir noteiktas prioritātes, no kurām viens no „Pierīgas partnerības” attīstības virzieniem ir noteikts NVO sektora attīstība. Rīcības plāns izstrādāts, balstoties uz biedrības “Pierīgas partnerība” rekomendācijām, plāna izstrādes laikā organizētajām tematiskajām fokusa grupām, intervijām ar biedrorganizācijām, kā arī veikto NVO aptauju. Vairāk par NVO info punktu lasi ŠEIT.

NVO INFO PUNKTA UZDEVUMI UN FUNKCIJAS:

  • NVO vajadzību apzināšana;
  • NVO kapacitātes un savstarpējās sadarbības stiprināšana;
  • NVO interešu pārstāvniecība pašvaldības iestādēs;
  • Sabiedrības informēšana.

Stratēģiju izstrādāja biedrība “Alianse Pārnozariskai Ilgtspējīgai Attīstībai”.

 

Papildu informācija:

Zane Dresmane
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Tel. nr.: +371 29785691
www.pierigaspartneriba.lv

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.