Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Piesaki savu dalību LAPAS kampaņā "Jaunieši par klimatu"!

04.08.2022 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Stratēģiskās partnerības ilgtspējīgai nākotnei
Piesaki savu dalību LAPAS kampaņā

Līdz 14.augustam LAPAS (Latvijas Platforma attīstības sadarbībai) aicina jauniešus pieteikt savu dalību kampaņā "Jaunieši par klimatu". Kampaņai starts tiks dots jau 18. augustā!

PAR KO IR STĀSTS?

Vides krīze ir sociālā krīze:

  • Klimata pārmaiņas sekmē migrāciju un cilvēku ekspluatāciju.
  • Klimata pārmaiņas pastiprina globālo netaisnību, rada nevienlīdzīgus spēles noteikumus, cilvēkresursu, sociālās un ekonomiskās izmaksas ikvienam.
  • Tie, kuri klimata pārmaiņu radīšanā iegulda vismazāk, cieš visvairāk.

Aicinām parakstīt un izplatīt petīciju: https://chng.it/Tfn8vb6BXX

KAS UN KAD?

20 jaunieši visā Latvijā no 15.septembra līdz 30.novembrim paši vai kopā ar draugu (domubiedru) radīs  katrs savu protesta iniciatīvu par sev svarīgu un aktuālu problēmjautājumu saistībā ar klimata pārmaiņām un to radīto vides krīzi, konkrēto tēmas aspektu izvēloties paši.

KĀDĀ FORMĀ?

Protesta iniciatīvas formu jaunietis izvēlas pats un attīsta profesionāla mentora vadībā. Formai nav ierobežojumu, kamēr tā nodod kampaņas galveno vēstījumu: ielu māksla, dejas performance, Flash Mob, online iniciatīvas, video, protesta akcija, diskusija, koncerts, dzejas lasījumi utt.

ATBALSTS NO LAPAS:

Iniciatīvu izveidei LAPAS sniegs sekojošu atbalstu: profesionāli mentori satura, formas un plāna izveidei; publicitāte un kampaņas kopējie vizuālie materiāli; LAPAS biedru cilvēkresursu atbalsts reģionos; finanses praktisku izdevumu segšanai līdz 300 EUR.

Piesaki savu dalību: https://ieej.lv/PIESAKIES

Avots: www.lapas.lv

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.