Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Vidusdaugavas NVO centrs aicina pieteikties apmācībām par digitālā satura veidošanu

06.01.2023 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: "Vidusdaugavas NVO centrs" digitālo spēju attīstīšana
Vidusdaugavas NVO centrs aicina pieteikties apmācībām par digitālā satura veidošanu

Vai zini, kāds attēla un reklāmas izmērs vislabāk izskatīsies tavā sociālo tīklu profilā?  Vai zini kā pareizi salikt vizuālā materiāla krāsu toņus tā, lai tava auditorija visefektīvāk tos nolasa?  Vai zini cik daudz vārdiem ir jābūt Facebook reklāmas attēlā?

Ja uz visiem šiem jautājumiem Tava atbilde bija – nē vai nezinu, tad šis seminārs paredzēts Tieši Tev!
Jau 26.01.2023., plkst. 16:00, mūsu biedrības telpās Brīvības ielā 45, Jēkabpilī norisināsies pirmais no trīs semināriem par Digitālo prasmju pilnveidošanu.

“Digitālā satura veidošana publicitātes nodrošināšanai. Pamatnosacījumi komunikācijai digitālajā vidē, veiksmīga vizuālā materiāla izveidē.
Semināru vadīs biedrības projektu sabiedrisko attiecību speciāliste Ieva Lapiņa, kas Sabiedrisko attiecību jomā darbojas jau vairāk kā 10 gadus, pieredzi guvusi darbā pašvaldībā, NVO un uzņēmējdarbībā.

Piesakies apmeklējot: https://ej.uz/esidigitals vai rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

Un tiekamies 26.01., lai atklātu komunikācijas digitālajā vidē plašumus!

Projektu ""Vidusdaugavas NVO centrs" digitālo spēju attīstīšana” (AIF/2022/KAPAC2/96) finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

Informāciju sagatavoja: biedrība “Vidusdaugavas NVO centrs”

Vairāk informācijas: biedrības projekta sabiedrisko attiecību speciāliste, Ieva Lapiņa

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.