Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Pievienojies dzivniekupolicija.lv brīvprātīgajiem!

Pievienojies dzivniekupolicija.lv brīvprātīgajiem!

Nodibinājums "dzivniekupolicija.lv" ir nevalstiska organizācija, kura par savu mērķi ir izvirzījusi būt dzīvnieku interešu sardzē, un dara to visdažādākajos veidos – gan sadarbībā ar valsts un pašvaldību iestādēm (pakalpojumu sniegšana, dalība normatīvo aktu pilnveidē), gan virtuāli (informē, konsultē, nodrošina pazudušo un atrasto dzīvnieku sludinājumu portāla darbību), gan praktiski (sniedz palīdzību nelaimē nonākušiem dzīvniekiem).

Lai šo visu darītu, nevar iztikt bez brīvprātīgajiem palīgiem – sabiedriskajiem dzīvnieku aizsardzības inspektoriem. Vislielākais atbalsts un brīvprātīgā palīga pienesums ir virtuālā un praktiskā palīdzība nelaimē nonākušiem dzīvniekiem. Organizācija aicina: "Ja dzīvnieku aizsardzība Tev ir svarīga, bet neesi bijis pārliecināts par savām spējām un iespējām palīdzēt vai arī baidies vienatnē ar to nodarboties, pievienojies komandai, iepazīties ar daudzveidīgajām palīdzēšanas iespējām, kā arī ar līdzīgi domājošajiem un varbūt tieši Tava artava būs izšķirošā kādam dzīvniekam.Jo vairāk mēs darām, jo lielāks sabiedrības atbalsts mums nepieciešams – tāpēc priecājamies par katru jaunu brīvprātīgo, kas ļauj mums kļūt spēcīgākiem, bet dzīvniekiem – pasargātākiem."

Nodibinājums "dzivniekupolicija.lv" aicina pieteikties kļūt par daļu no dzīvnieku policijas komandas! Šobrīd tiek komplektēts jauns brīvprātīgo palīgu pulks, lai noorganizētu apmācības ar pamatinformāciju, kā darbojas dzīvnieku policija, kādi ir brīvprātīgā pienākumi, kas ir jāievēro, kā notiek brīvprātīgā darba koordinēšana u.t.t.

Kas jāņem vērā:

  • Tev jābūt pilngadīgam – darbs nav grūts, bet ir atbildīgs;
  • apmācības tiks organizētas sestdienā (par datumu ziņosim individuāli uz pieteikuma formā norādīto e-pastu), norises vieta: „Ozolaine”, Stopiņu pagasts, Ropažu novads (dzīvnieku patversme Ulubele);
  • pēc apmācībām tiks noslēgts brīvprātīgā darba līgums.

Piesakies, aizpildot ANKETU šeit.  

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.