Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Pilnīgi droši var teikt - nākamais līmenis sasniegts!

27.07.2023 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Biedrība TEPAT UN KOPĀ nākamajā līmenī
Pilnīgi droši var teikt - nākamais līmenis sasniegts!

Projekta “Biedrība TEPAT un KOPĀ nākamajā līmenī” ietvaros realizēti nospraustie mērķi. Biedrība TEPAT un KOPĀ izveidoja savu zīmolu, izstrādāja biedrības mājaslapu www.tepatunkopa.lv un apguva sociālo tīklu izmantošanas iemaņas efektīvai komunikācijai ar sabiedrību. Tika izstrādāta biedrības stratēģija un rīcības plāns 2023. - 2025. gadam, kā arī apgūta un praktizēta Monitoring and Evaluation (M&E) pieeja. Projekta ietvaros biedrība organizēja tikšanās ar apvienības Apeirons pārstāvjiem un citām Ogres novada nevalstiskajām organizācijām, kuras pārstāv bērnu un jauniešu ar funkcionāliem ierobežojumiem ģimenes, kā arī piedalījās kopienas pasākumos biedrības popularizēšanai un finanšu līdzekļu piesaistei, piemēram, ziedoto senlietu izsole Ikšķiles Senlietu tirdziņā.

Biedrības TEPAT un KOPĀ valdes priekšsēdētāja Madara Kukaine par paveikto: “Biedrības izaugsme AIF projekta darbības laikā ir milzīga un acīmredzama. Pirms gada neviens neko nezināja par mums, šobrīd jaunā mājaslapa, sociālo tīklu izmantošana un dalība vietējos pasākumos ir nodrošinājusi to, ka biedrības vārdu zina un atpazīst vietējā kopienā. Manuprāt, projekta mērķis ir sasniegts, taču svarīgākais – mēs paši jūtam, kā esam izauguši, kā iegūto zināšanu un pieredzes rezultātā mēs esam kļuvuši vēl mērķtiecīgāki un jaudīgāki. Ļoti nozīmīgi projekta jēgpilnai realizācijai bija pakalpojuma sniedzēji, mums tiešām paveicās, jo visi bija ļoti profesionāli, pieredzējuši un atbalstoši. Mēs noteikti esam nākamajā līmenī!”

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.