Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Projektā ”Solis uz priekšu" notikušas nodarbības par e-komercijas iespējām Latvijā un ārpus tās

14.09.2021 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Solis uz priekšu
Projektā ”Solis uz priekšu

10.septembrī noslēdzās projekta ”Solis uz priekšu" nodarbības pie IT projektu vadītāja uzņēmumā Rēzeknes novada dome, fotogrāfa un savas tēmas lietpratēja Eduarda Medvedeva par e-komercijas iespējām Latvijā un ārpus tās.
Šajā reizē biedrības “Eņģeļi ar mums” dalībniekiem konkrētāk tika parādīti piemēri pirmās nodarbības laikā iegūtajai teorijai.

Nodarbības sākums tika veltīts uzdoto mājasdarbu praktiskai izanalizēšanai. Turpinājumā pasniedzējs mums lika lielu uzsvaru jau uz pazīstamiem portāliem un platformām interneta vidē, un to bezmaksas resursu izmantošanu. Deva praktiskus piemērus, kas balstīti uz reāliem veiksmes stāstiem, un kā ikdienā pazīstamās mājaslapas, tādas kā Facebook, Instagram, varam izmantot savā labā. Tika apskatīta vietējo ražotāju produkcija e-vidē un kopīgi analizējām, kas tieši veido veiksmīgu mājaslapu un no kā vajadzētu izvairīties.
Sīkāk ar piemēriem tika paskaidrota “garšīgu” fotogrāfiju uzņemšanas nozīme e-komercijā, kā arī nodarbības laika gaitā tikām iepazīstināti ar nelielu teoriju, lai vēlāk paši varētu uzņemt kvalitatīvus fotoattēlus savas nākotnes produkcijas vai pakalpojuma reklāmai.
Pārrunājām kā vispārīgi piereģistrēt struktūrvienības Valsts ieņēmumu dienestā. Nodarbības beigu puse tika veltīta tieši praktiskajam- mājaslapas izveidei, izmantojot jau internetā pieejamos bezmaksas resursus. Šīs tēmas ietvaros tika demonstrētas mājaslapas, kuras vislabāk izmantot un kam tieši jāpievērš uzmanība, tajās rediģējot jau iepriekš izveidotās sagataves.
Noslēgumā mums tika dota iespēja ieskatīties kā izskatās Rēzeknes novada mājaslapa no administratora “aizkulisēm”.

Liels paldies par iegūtajām zināšanām un iedoto priekšstatu par e-komerciju iespējām!
Projektu ”Solis uz priekšu" finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.
Avots: https://www.facebook.com/Projekts-Solis-uz-priekšu

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.