Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

PROVIDUS aicina pievienoties fokusgrupām par pašvaldību atvērtības standartiem 26. un 29. martā

24.03.2021 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Ilgtermiņa risinājumi sekmīgākām konsultācijām ar sabiedrību
PROVIDUS aicina pievienoties fokusgrupām  par pašvaldību atvērtības standartiem 26. un 29. martā

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS aicina pievienoties fokusgrupām  par pašvaldību atvērtības standartiem.

Latvijas 4. Atvērtās pārvaldības partnerības plāns paredz līdz 2021.gada beigām izstrādāt atvērtības standartus un rekomendācijas Latvijas pašvaldībām. Atvērtības standarti palīdzēs darbā tām pašvaldībām, kuras vēlas uzlabot sava darba atvērtību - proti, publicēt brīvi pieejamā formā vairāk informācijas, nekā to prasa likumā noteiktais minimums. Standartos būs iekļautas rekomendācijas tam, kāda veida informāciju pašvaldībām būtu vēlams publiskot, cik bieži un kādā formā. PROVIDUS rīko divas fokusgrupas, lai apspriestu atvērtības standartu melnrakstu. Tas tapis, analizējot pašvaldību mājaslapas, kā arī februārī rīkojot pašvaldību aptauju. 

Fokusgrupas notiks: piektdien, 26.martā, plkst. 14:00 un pirmdien, 29.martā, plkst. 14:00, Zoom platformā. Ja ir interese par pašvaldību atvērtības jautājumiem, PROVIDUS aicina pievienoties fokusgrupai, rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. un norādot sev piemērotāko grupu. Pirms fokusgrupas tiks izsūtīta Zoom saite, kā arī apspriežamais dokuments. 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.