Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

"PROVIDUS" aicina piedalīties aptaujā par tipiskākajām kļūdām, rīkojot konsultācijas ar sabiedrību

16.04.2021 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Ilgtermiņa risinājumi sekmīgākām konsultācijām ar sabiedrību

Organizējot konsultācijas ar sabiedrību, valsts un pašvaldību iestādēs nereti tiek pieļautas kļūdas, kas mazina šo konsultāciju jēgu. Šādu neefektīvu konsultāciju rezultātā iedzīvotāji pārstāj ticēt tam, ka no viņu iesaistes ir jēga.

Projekta "Ilgtermiņa risinājumi sekmīgākām konsultācijām ar sabiedrību" ietvaros domnīca "PROVIDUS" vēlas izgaismot tipveida kļūdas par to, kā nevajag rīkot konsultācijas ar sabiedrību, lai no tām visas iesaistītās puses varētu mācīties. Iecerēts apkopot iedzīvotāju, aktīvistu, NVO sektora pārstāvju un arī pašvaldību/valsts iestāžu darbinieku novērojumus par tipiskākajām kļūdām konsultāciju ietvaros, tādēļ "PROVIDUS" aicina piedalīties aptaujā. Saite uz aptauju šeit.

2021. gada ietvaros "PROVIDUS" publicēs pārskatu gan par veiksmīgiem, gan neveiksmīgiem iedzīvotāju iesaistes piemēriem.

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.