Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Rīgas seniori aicināti iesaistīties pilsētvides plānošanas procesos

Rīgas seniori aicināti iesaistīties pilsētvides plānošanas procesos

Lai iesaistītos savas pilsētvides plānošanas procesos, biedrība "Rīgas aktīvo senioru alianse" aicina Rīgas seniorus pieteikties īpašai padomei. Tās dibināšana notiks 22. aprīlī, plkst. 15.00, Zoom platformā. 
Biedrība pulcina biedrus "Senioru padomītei" ar mērķiem: runāt un risināt sev, kā arī līdzcilvēkiem svarīgas problēmas; sadarboties dažādu sabiedrisku, sociālu, pilsētvides jautājumu risināšanā - ar apkaimēm, ar pašvaldību, ar sabiedrību, ar likumdevējiem; ieteikt priekšlikumus sociālo problēmu uzlabošanai, paužot viedokli digitālajā telpā; tikt sadzirdētiem dažādos jautājumos, izaicinājumos, dzīves jomās.
Pieteikšanās: zvanot pa tālr. 26130567 (Intai Dobelei) vai e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

 

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.