Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Sadarbība un palīdzība ir vērtība

22.08.2022 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Kopā varam - kopā darām Saldus novadā!
Sadarbība un palīdzība ir vērtība

Projekta “Kopā varam – kopā darām Saldus novadā!” mērķis bija  nodrošināt saskaņotu, situācijai atbilstošu rīcību starp Saldus rajona attīstības biedrību (turpmāk SRAB), Saldus novada pašvaldību, projekta koordinatoriem un brīvprātīgajiem, veicināt šo  personu  saliedēšanos un zināšanu pārnesi.

No 2022. gada 18. maija līdz 18. jūlijam esam nodrošinājuši  atbalstu vairāk kā 70  brīvprātīgo koordinēšanai,  iekšējās un ārējās komunikācijas nodrošināšanai, noorganizējot 14 tiešsaistes tikšanās reizes projektā iesaistītajām pusēm un informējot sabiedrību par projekta aktivitātēm, kā arī līdz šim iegūto zināšanu (Know-how) pārnesi 15 personām. Kā noslēdzošā projekta aktivitāte tika īstenots saliedēšanās pasākums, kurā piedalījās vairāk kā 30 dalībnieku.

14.07.2022. laikrakstā “Saldus Zeme” atzīst, ka Saldus novads ir piemērs citām pašvaldībām. SRAB dalībnieces apzinājās un izjuta, cik morāli smags un spēkus izsmeļošs ir šis sirdsdarbs, tādēļ izmantoja iespēju piedalīties Aktīvo iedzīvotāju fonda projektu konkursā un saņēma finansējumu palīdzības sniedzēju atbalstam”. Vairāk informācijas šeit: https://srab.lv/saliedesanas-pasakums-projekta-kopa-varam-kopa-daram-saldus-novada/

Projekts bija vērsts uz  iesaistīto personu/pušu  kapacitātes veicināšanu brīvprātīgā darba nodrošināšanas jomā, nodrošinot līdz šim iegūto zināšanu (Know-how) pārnesi, kā arī izveidoto kontaktu uzturēšanu ilgtermiņā un  jaunizveidotās atbalsta sistēmas noturību.

Gandarījumu sniedza atbalsts un atzinība no projektā iesaistītajiem ļaudīm:

“Tik vērienīgu nevalstisko organizāciju un brīvprātīgo sadarbību Saldus novadā piedzīvoju pirmo reizi dzīvē, kaut gan nevalstiskajā sektorā darbojos jau gadiem.”

“Priecājos, ka ir tādas organizācijas un cilvēki, kuri uzņemas atbildību un dara lielas lietas, un ir gatavi palīdzēt jebkurā diennakts stundā.”

“Domāju, ka Saldus piemērs sadarbības jomā starp pašvaldību, nevalstiskajām organizācijām un brīvprātīgajiem ir unikāls Latvijas mērogā.”

Paldies par veiksmīgo sadarbību Saldus novada pašvaldībai, projekta koordinatoriem un brīvprātīgajiem.

Informācija par projekta gaitu šeit: https://srab.lv/aif/ 

Autors: Madara Ābola

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.