Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Semināri pašvaldībām par jaunajiem Atvērtības standartiem un iedzīvotāju iesaisti

18.10.2021 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Ilgtermiņa risinājumi sekmīgākām konsultācijām ar sabiedrību
Semināri pašvaldībām par jaunajiem Atvērtības standartiem un iedzīvotāju iesaisti

Lai veicinātu pašvaldību darba atklātību, domnīca PROVIDUS un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija organizē seminārus pašvaldību darbiniekiem par atvērtības standartiem, Pašvaldību likumprojekta gaitu un digitālās iesaistes iespējām, ko pašvaldības jau šobrīd var izmantot iedzīvotāju iesaistei.

Semināri noritēs tiešsaistē ZOOM platformā. Dalībniekiem iespējams pieteikties semināriem vienā no diviem datumiem (semināru saturs būs identisks): 22.oktobrī no plkst. 13.00 līdz 16.30 vai 25.oktobrī no plkst. 10.00 līdz 13.30. Lūdzam pieteikuma formu aizpildīt līdz 20.oktobrim.

Pieteikuma forma pieejama šeit. Pieteikšanās līdz 2021. gada 20. oktobrim.

Semināru plāns:

(1) Pašvaldību jauno Atvērtības standartu prezentācija (30 min.) Līga Stafecka, Providus.
(2) Pašvaldību likumprojekta virzība (30 min.) Ilze Oša, VARAM.
(3) Kā pašvaldības var digitāli iesaistīt savus iedzīvotājus? (30 min.) Sintija Tarasova, Providus.
(4) Darbs grupās, risinot sabiedrības iesaistes problēmsituācijas. (90 – 120 min.) Iveta Kažoka vai Agnese Frīdenberga, Providus.

Semināru vada domnīcas PROVIDUS vadītāja un vadošā pētniece Iveta Kažoka, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretāra vietniece reģionālās attīstības jautājumos Ilze Oša, PROVIDUS vadošā pētniece Līga Stafecka, PROVIDUS vadošā pētniece Agnese Frīdenberga un PROVIDUS pētniece Sintija Tarasova-Dubkeviča.

Semināri tiek rīkoti Aktīvo iedzīvotāju fonda stratēģiskā projekta “Ilgtermiņa risinājumi sekmīgākām konsultācijām ar sabiedrību” ietvaros, kura mērķis ir divu gadu laikā publiskajā pārvaldē (gan valsts, gan pašvaldību līmenī) palielināt pieprasījumu pēc jēgpilnām, iesaistošām konsultācijām ar sabiedrību.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.