Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

LNSS semināru maratona turpinājums Limbažos

LNSS semināru maratona turpinājums Limbažos

Liels prieks un patīkams pārsteigums bija par kuplo apmeklētāju skaitu Limbažu pilsētā, lielo interesi no pašvaldības iestāžu puses. Arī šoreiz mūsu bagāžā bija ne tikai prezentācija ar video materiāliem, kā vienmēr līdzi ņēmām daļu no mūsu sporta veidu inventāra. Vienmēr ir patīkami vērot, ka kādam redzētais tiešām rosina interesi. Šoreiz likās, ka apmeklētāji interesējās visvairāk par sacensību organizēšanu šahā un dambretē," norāda I.Bumbieris.

"Mums ir svarīgi iesaistīt ikvienu cilvēku ar redzes invaliditāti, neatkarīgi kurā pilsētā vai pagastā tas atrastos. Ja jums ir kāds zināms savā redzes lokā, stāstiet par mums!" noslēdzot prezentāciju, atzīmēja LNSS valdes loceklis Imants Elstiņš.

Limbaži arī varētu būt viena no pilsētām, kura varētu aizvadīt kādu no sacensību posmiem, vieglatlētikā vai peldēšanā - pilsētā ir piemērota sakārtotā infrastruktūra, stadions un peldbaseins. Mainot sacensību norises vietas, būtu iespējams arī raisīt interesi vietējo iedzīvotāju vidū.

Par tradīciju ir jau kļuvusi pēc semināriem apmeklēt arī kādu no vietējiem tūrisma objektiem. Limbažos šoreiz izvēle par labu krita Lielezera dabas taku virzienā.

Esam pateicīgi Limbažu novada pašvaldības iestāžu darbinieku atsaucībai un Aktīvo iedzīvotāju fondam par atbalstu, jo bez tā nebūtu iespējams organizēt semināru!

Informatīvie semināri Latvijas reģionos tiek organizēti projekta “Biedrības Latvijas Neredzīgo sporta savienības darbības un kapacitātes stiprināšana” ietvaros, pateicoties finansējumam no Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas, izmantojot Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) finanšu instrumentus.


Plašāka informācija:
Indulis Bumbieris, Latvijas Neredzīgo sporta savienības projekta vadītājs,
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Avots: https://lnsssports.lv/

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.