Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Sniegts nozīmīgs atbalsts Ukrainas un vietējiem iedzīvotājiem

Sniegts nozīmīgs atbalsts Ukrainas un vietējiem iedzīvotājiem

Sekmīgi izdevies realizēt projektu “Brīvprātīgo iesaiste humanitārā atbalstā Ukrainas iedzīvotājiem Dienvidkurzemē”. Pateicoties Aktīvo iedzīvotāju fonda rīcības projektam, esam saņēmuši finansiālu atbalstu brīvprātīgo piesaistei un priecājamies par vietējo cilvēku atsaucību ziedot un iesaistīties.

Kopā esam varējuši sniegt nozīmīgu atbalstu Ukrainas iedzīvotājiem, kas raduši sev mītnes vietu Dienvidkurzemes novadā, Kuldīgas novadā un Liepājas pilsētā. Ik nedēļu atbalstu saņem līdz 100 ukraiņiem. No aprīļa līdz augusta mēnesim trīs atbalsta saņemšanas vietās – Liepājā, Grobiņā un Kuldīgā, dažādos palīdzības darbos iesaistījušies 181 brīvprātīgie, no kuriem ziedojot 1414 stundas sava laika. No šiem brīvprātīgajiem 14 atsaucās un palīdzēja pirmo reizi. Atbalstu turpināsim sniegt, cik tas būs nepieciešams gan vietējiem iedzīvotājiem, gan ukraiņiem.

Biedrība “Tabitas sirds” palīdz ar apģērbu, apaviem, pārtiku, higiēnas lietām, sadzīves lietām un pēc vajadzības tehniku, un mēbelēm.

Ar biedrības ikdienu un iespējām palīdzēt var iepazīties, sekojot līdzi: https://www.facebook.com/tabitassirds

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.