Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Sociālais uzņēmums “Čaklās Bites Bode” ceļā uz e-veikaliem

03.02.2022 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Fonda "Iespēju tilts" mērķtiecīgas darbības stiprināšana
Sociālais uzņēmums “Čaklās Bites Bode” ceļā uz e-veikaliem

Noslēgumam tuvojas kapacitātes projekts “Fonda "Iespēju tilts" mērķtiecīgas darbības stiprināšana”, ko finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”.

Lai stiprinātu finansiālo neatkarību no citiem finanšu avotiem, Fonds projekta ietvaros savam sociālam uzņēmumam “Čaklās Bites Bode” izveidojis savu e-veikalu https://www.caklasbitesbode.lv/e-veikals/interneta-veikals/ Nepieciešamība pēc e-veikala, ir tas, ko modernā sabiedrība gaidīja arī no mums, tāpēc arī mēs tagad esam moderni.

Bet ar to vēl nepietiek! Skatījāmies plašāk pasaulē! Lai vēl vairāk atbalstītu savus īpašos amatniekus – personas ar invaliditāti, seniorus, daudzbērnu māmiņas, bez darba palikušos, esam izveidojuši vēl vienu internetveikalu uz starptautiskas platformas https://www.etsy.com/shop/WoodenToysGamesKids? Tas pašlaik ir pilnveidošanas, konkurentu izpētes procesā. Esam pārliecināti, ka arī šis e-veikals paaugstinās apgrozījumu sociālam uzņēmumam.

Jā, ar prieku varam vēstīt, ka e-veikala izveide bija pareizais lēmums. Kopš tā izveides, veikala apgrozījums pakāpeniski aug. Esam optimisti! AIF piešķirtais finansējums palīdz radīt apstākļus, lai varētu pārdot vairāk un ilgāk redzēt priecīgās amatnieku acis “algas” dienās.

Vēlamies piebilst, ka sociālā uzņēmuma preču klāstu papildina arī personas ar garīga rakstura traucējumiem, kuri savu ikdienu ražīgi pavada sociālā pakalpojuma “specializētās darbnīcas” telpās. Fonds vēlas padalīties ar priecīgu vēsti, ka darbnīcās, Ziemassvētkos ieradās rūķi no Valmieras uzņēmumiem – “VALPRO” un “STOKKER” un dāvinājumā saņēma 7 jaunas iekārtas, lai no koka radītu konkurētspējīgas Montessori attīstošas rotaļlietas, galda spēles un virtuves inventārus izveidotajam starptautiskajam e-veikalam.

Fondam ir ļoti svarīgi sniegt atbalstu šiem ļaudīm, jo nododot savu preci veikaliņā, mēs visi kopā varam viņu dzīves padarīt sociāli un ekonomiski vieglākas! Fondam internetveikals ir iespēja biznesa izaugsmei, varbūt ne lielai, bet izaugsmei!   

Fonds ir pateicīgs AIF par sniegto iespēju startēt kapacitātes projekta konkursā un vēl produktīvāk īstenot savu sociālo misiju – sniegt atbalstu mazākaizsargātākiem ļaudīm.   

 Čaklās Bites Bodes internetveikals ir atvērts! Rakstām meklētājā https://www.caklasbitesbode.lv/e-veikals/interneta-veikals/ un laipni lūgti iepirkties!

Aktivitāte “Sociālā uzņēmuma ilgtspējas nodrošināšana” tiek finansēta EEZ un Norvēģijas grantu programmas “Aktīvo iedzīvotāju fonds” ietvaros.

Sagatavoja: Fonds “Iespēju tilts” Gunta Dubulte

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.