Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Tiekamies Jelgavas novada iedzīvotāju forumā 22.oktobrī!

Tiekamies Jelgavas novada iedzīvotāju forumā 22.oktobrī!

Turpinot kopdares aktivitātes Jelgavas novadā, biedrība Lauku partnerība “Lielupe” aicina piedalīties iedzīvotāju forumā “Būt vai nebūt iedzīvotāju padomēm Jelgavas novadā”, kas notiks 22.oktobrī no plkst.10.00 Valgundes pagastā, Saules ielā 2, IKSC “Avoti”.

Iedzīvotāji ciešā sadarbībā ar pašvaldību var un spēj veidot tādu vidi, kurā ir vēlme dzīvot, strādāt un atpūsties. Šis ir laiks, lai stiprinātu šo sadarbību un meklētu kopīgas atbildes, kā kopā radīt un darīt vietējai kopienai, tās jēgpilnai attīstībai. Iedzīvotāju padomes ir viens no veidiem, kā stiprināt šo sadarbību, tā ir iespēja nodrošināt iedzīvotāju interešu pārstāvniecību domē.

Foruma laikā būs iespēja satikt pārstāvjus no Līvāniem un Ropažiem, kur iedzīvotāju padomes aktīvi līdzdarbojas novada dzīves veidošanā, un uzklausīt pieredzes stāstus, kā arī uzzināt domnīcas Providus pārstāvju redzējumu par iedzīvotāju padomēm. Sarunu darbnīcās iedzīvotāji paši varēs izteikties un rast atbildes uz jautājumu “Būt vai nebūt iedzīvotāju padomēm Jelgavas novadā?”.

Pasākuma īpašais viesis - iedvesmas persona Haralds Burkovskis.

Aicinām iedzīvotājus pieteikties forumam, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu šeit https://ej.uz/pieteikums_iedzivotajuforums

Avots: www.kopdare.lv

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.