Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Uzsāk “Vidusdaugavas NVO centrs” ilgtermiņa stratēģijas izstrādāšanu

29.10.2021 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Vidusdaugavas NVO centra darbības stiprināšana
Uzsāk “Vidusdaugavas NVO centrs” ilgtermiņa stratēģijas izstrādāšanu

Biedrība “Vidusdaugavas NVO centrs” (VDNVOC) projekta “Vidusdaugavas NVO centra darbības stiprināšana” ietvaros šobrīd izstrādā organizācijas ilgtermiņa attīstības stratēģiju, kas ir viena no četrām projektā paredzētajām aktivitātēm, informē Biedrība “Vidusdaugavas NVO centrs”. 

Līdz šim jau notikuši divi biedrības "Organizāciju Attīstības Klubs" eksperta Māra Millera vadītie plānošanas semināri un atsevišķas mentorēšanas sesijas, kuru ietvaros apzinātas VDNVOC stiprās puses, problēmas un definēti nepieciešamie uzlabojumi, ka arī iezīmēti plāni laika kartē tuvākajiem trim gadiem. Kā nākamie stratēģijas izstrādes posmi paredzētas ZOOM tikšanās ar sadarbības partneri Islandē, lai diskutētu par pieredzi kopienas sociālo problēmu apzināšanā un risinājumu ieviešanā, savstarpēji pārņemot labos piemērus. Tāpat plānots izzināt Islandes partnera pieredzi sekmīgā komunikācijā ar sabiedrību un uzzināt vairāk par valsts un pašvaldību atbalstu nevaldības organizācijām. Apvienojot semināros iegūtās zināšanas  un Islandes partnera pieredzi, jau septembrī tiks noslēgts darbs pie VDNVOC stratēģijas turpmākajam laika posmam līdz 2024.gadam.

Kā jau iepriekš vēstīts, biedrība "Vidusdaugavas NVO centrs" no 2021.gada 1.maija līdz 2022.gada 28.februārim realizē projektu "Vidusdaugavas NVO centra darbības stiprināšana”, ko finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu "Aktīvo iedzīvotāju fonds". Projekts tiek realizēts sadarbībā ar Islandes partneri – nevalstisko organizāciju “Landsbyggðin lifi” (angl. “Long live the countryside”), kas bāzēta Islandes pilsētā Reikjavikā. Projekta partnerim ir ilgstoša pieredze kopienu darba veidošanā Islandes reģionos, ko vēlamies iepazīt, un labo praksi pārņemt arī biedrības “Vidusdaugavas NVO centrs” darbā.

Pasākums notiek projekta "Vidusdaugavas NVO centra darbības stiprināšana" ietvaros. Projektu finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu "Aktīvo iedzīvotāju fonds"

Agita Pleiko, projekta vadītāja

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.