Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Uzsākušās LSKJ treniņkursa “Līdera spēks” nodarbības

Uzsākušās LSKJ treniņkursa “Līdera spēks” nodarbības

Biedrība "Latvijas Sarkanais Krusts" oktobrī uzsākusi projekta Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes kapacitātes un ilgtspējas celšana nacionālā līmenī (LSKJ) treniņkursu “Līdera spēks”. Apmācību ietvaros esošie un topošie organizācijas brīvprātīgie papildina savas zināšanas un prasmes par tādām tēmām kā

  • jauniešu lomas sabiedrībā,
  • pašvadīta mācīšanās, kompetences, mērķu izvirzīšana,
  • komandas darbs un konfliktu risināšana,
  • aktivitāšu un projektu organizēšana,
  • motivācija,
  • sadarbība, u.c.

Pirmā nodarbība, kas tika organizēta attālināti Zoom platformā 17. oktobrī, svētdienā, tika pavadīta iepazīstoties vienam ar otru, ar terniņkursa norisi un tēmām. Ievadā tika veltīts laiks, lai  labāk izprastu, kas ir Latvijas Sarkanais Krusts (LSK)  un Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne. Runājām par LSK rašanās vēsturi un nozīmīgumu, par 7 Sarkanā Krusta pamatprincipiem un vērtībām, un to nozīmi mūsu ikdienā, kā arī par to, kas ir katra dalībnieka vērības.

Vairāk par projektu iespējams uzzināt šeit.

https://pasts.lpr.gov.lv/?_task=mail&_framed=1&_mbox=INBOX&_uid=135211&_part=4&_action=get&_extwin=1&_mimewarning=1&_embed=1

Apmācības tapušas projekta “Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatnes kapacitātes un ilgtspējas celšana nacionālā līmenī” Nr. AIF/2021/IK/172 ietvaros, ko finansē Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instrumentu 2014.-2021. gadam programma “Aktīvo iedzīvotāju fonds” Latvijā.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.