Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Veiksmīgai turpmākai darbībai, jāsāk ar biedru iepazīšanu un izzināšanu

20.10.2021 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Uzdrošinies, iesaisties
Veiksmīgai turpmākai darbībai, jāsāk  ar biedru iepazīšanu un izzināšanu

Kuldīgas senioru skola ir bezmaksas neformālās izglītības nodrošinātājs pensijas un pirmspensijas vecuma cilvēkiem, izglītības aktivitātēs šobrīd iesaistot vairāk nekā 200 senioru.  Projekts paredzēts kvalitatīvas programmas izstrādei. Tāpēc tika sagatavota aptauja Kuldīgas Senioru skolas dalībniekiem "Kuldīgas senioru skolas darbības pilnveidošana". Aizpildot šo anketu tika iegūtas idejas, lai izstrādātu nākamo gadu plānu un iezīmējās virzieni, kādā biedrība ies. 

Secinājumi apkopojot iesūtītās senioru aptaujas anketas:

  • kopumā seniori apmierināti ar "Senioru skolas" darbu, piedāvājumu, aktivitāšu organizēšanu;
  • svarīga iesaistīšanās aktīvā sociālajā dzīvē, veicināt veselības nostiprināšanu un veikt vientulības profilaksi;
  • secināts - smadzeņu darbība ir atkarīga no fiziskās aktivitātes līmeņa;
  • izglītošanās brieduma gados lieliski strukturē un pārveido domāšanu, liek apgūt mūsdienu tehnoloģijas un dod nesalīdzināmi lielāku efektu nekā jaunībā;
  • radošo profesiju pārstāvji, kā arī cilvēki, kuriem ir radošs hobijs, labprāt dalās savās zināšanās un meistarībā ar senioriem.
  •  “Senioru skola” realizē savu netiešo uzdevumu – palīdz ne tikai senioriem, bet arī vidējās paaudzes pārstāvjiem iemācīties pieņemt savu vecumu un laicīgi sagatavoties nākamajam dzīves posmam, iemācīties būt par senioriem, radīt jaunu novecošanās modeli.

Plāns nepārtraukti tiek pilnveidots un papildināts. Aktivitātes būs atkarīgas no iespējas piesaistīt finansējumu, brīvprātīgos, strādāt “pro bono” t.i. sabiedrības labā, brīvprātīgi

Kā viens no pirmajiem pasākumiem, bija mācības, kurās apskatīti temati: organizācijas mērķu izvirzīšana, inovāciju ieviešana, resursu apzināšana, komunikācijas, tīklošanās nozīme un publicitāte, zināšanu iegūšana un prasmju nozīme, komandas veidošana un saliedēšana. 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.