Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Veikti uzlabojumi mājaslapā, kas ilgtermiņā veicinās sadarbību ar sabiedrību

Veikti uzlabojumi mājaslapā, kas ilgtermiņā veicinās sadarbību ar sabiedrību

Īstenojot projektu “Vides izglītības fonda darbības stiprināšana komunikācijā ar sabiedrību”, esam rūpīgi strādājuši, lai ikviens interesents ērti un ātri var atrast sev nepieciešamo Vides izglītības fonda informāciju gan funkcionālā mājaslapā, gan sociālajos tīklos.

Projekta ietvaros ir izveidota moderna un ērti lietojama mājaslapa. Tagad par katru Vides izglītības fondu programmu ir pieejama sadaļa, lai esošajiem un topošajiem dalībniekiem būtu viegli atrast un ērti pārskatīt aktuālo informāciju. Tehniskie uzlabojumi sniedz funkcionalitāti, savukārt, lai vizuālais tēls būtu acīm baudāms, mājaslapā tika ieviests vienmērīgs un saskaņots krāsu kontrasts.

Sociālo tīklu komunikācijā (Facebook & Instagram) projekta ietvaros tika veikti jauni dizaina risinājumi, kas ir pielāgoti katrai programmai atsevišķi – izvēloties attiecīgās krāsas un elementus, kā arī ievērojot tehnisko pusi – logo norādes un tekstu fontus. Dinamiska un acīm tīkama vizuālā identitāte, kas kontrastē Vides izglītības fondu programmu starpā.

Informāciju sagatavoja: "Vides izglītības fonds"

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.