Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Vidusdaugavas NVO centrs aicina uz preses konferenci par projekta aktualitātēm

24.08.2020 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Vidusdaugavas NVO centra darbības stiprināšana
Vidusdaugavas NVO centrs aicina uz preses konferenci par projekta aktualitātēm

Kā jau iepriekš vēstīts, biedrība "Vidusdaugavas NVO centrs" no 2021.gada 1.maija līdz 2022.gada 28.februārim realizē projektu "Vidusdaugavas NVO centra darbības stiprināšana”, ko finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu "Aktīvo iedzīvotāju fonds".

Projekts tiek realizēts sadarbībā ar Islandes partneri – nevalstisko organizāciju “Landsbyggðin lifi” (angl. “Long live the countryside”), kas bāzēta Islandes pilsētā Reikjavikā. Projekta partnerim ir ilgstoša pieredze kopienu darba veidošanā Islandes reģionos, ko vēlamies iepazīt, un labo praksi pārņemt arī biedrības “Vidusdaugavas NVO centrs” darbā.

Lai uzzinātu vairāk par projekta norisi un to, kas plānots projekta ietvaros, Vidusdaugavas NVO centrs aicina medijus, Jēkabpils pilsētas pašvaldības deputātus un vadību uz preses konferenci, kas notiks šī gada 8. septembrī, plkst. 14:00 biedrības telpās, Jēkabpilī, Brīvības ielā 45.

Informāciju sagatavoja: biedrība “Vidusdaugavas NVO centrs”

Vairāk informācijas: biedrības valdes priekšsēdētāja un projekta vadītāja, Agita Pleiko, tālr. 29449622

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.