Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Y`S Men klubs Cēsis uzsāk projektu “Prasmes ikdienai un sabiedrībai”

21.09.2021 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Prasmes ikdienai un sabiedrībai
Y`S Men klubs Cēsis uzsāk projektu “Prasmes ikdienai un sabiedrībai”

Y`S Men klubs Cēsis uzsāk Aktīvo iedzīvotāju fonda projekta “Prasmes ikdienai un sabiedrībai” ieviešanu, ko līdzfinansē Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas donorvalstis EEZ un Norvēģijas grantu programmas ietvaros. Jau rīt, 22. septembrī plkst. 17:00 Y`S Men klubs Cēsis uzaicina interesentus uz projekta atklāšanas pasākumu, kas notiks Cēsu nevalstisko organizāciju biedrības telpās Cēsīs, Rīgas ielā 7. Ikvienam interesentam būs iespējams uzzināt par pašu organizāciju, tās mērķiem un idejām, kā arī par projektā plānotajām aktivitātēm un laika grafiku.

Pasākums notiks, ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai. Detalizēta informāciju iespējams saņemt pie Ievas Vībantes, sazinoties pa tālruni (26632020).

Projekta mērķis ir stiprināt biedrības kapacitāti, īstenojot aktivitātes un tās vērstas uz biedrības darbības nodrošināšanu un ilgtspējību. Projekta ieviešana veicinās biedrības finansiālo ilgtspēju, stiprinās biedrības vadības procesus, tā uzlabos un vairos biedrības pakalpojumu sniegšanas apjomu un dažādošanu.

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.