Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

"Zaļais barometrs" rīkos klimata, dabas un vides politikas debates "100 dienas valdībā"

20.03.2023 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Zaļais Barometrs

30.martā iniciatīva “Zaļais barometrs” organizē "Zaļā grila" diskusiju - ministru debates “100 dienas valdībā: uzsāktais klimata, dabas un vides politikā”. Diskusija notiks divās daļās - pirmajā tiks runāts par paveikto valdības pirmajās 100 dienās, otrajā - par turpmāk plānotajām aktivitātēm vides politikā. 

Diskusijās piedalīsies klimata un enerģētikas ministrs Raimonds Čudars, vides un reģionālās attīstības ministrs Māris Sprindžuks un zemkopības ministrs Didzis Šmits. Moderators – žurnālists Gundars Rēders.

Pirmā diskusija par paveikto valdības pirmajās 100 dienās notiks plkst.11.00, savukārt otrā - par turpmāk plānotajām aktivitātēm vides politikā notiks plkst. 12.00. Uz diskusijām klātienē ES Mājas Kamīnzālē (Aspazijas bulvārī 28,Rīga) obligāta iepriekšēja pieteikšanās līdz 23. martam, aizpildot anketu: https://ej.uz/Zalogrilu, jo vietu skaits ir ierobežots.

Abās diskusijās interesenti aicināti piedalīties piedalīties arī tiešsaistē: https://www.zalais-barometrs.lv/, “Zaļā barometra” Facebook lapā, www.lsm.lv, kā arī iniciatīvas sadarbības partneru mājaslapās un sociālajos tīklos. Ierakstus varēs noskatīties arī kanālā TV4.

Avots: www.zalais-barometrs.lv

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.