Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Spēcīgiem AIF projektiem veidojiet partnerības ar Islandi, Lihtenšteinu un Norvēģiju!

25.05.2020
Spēcīgiem AIF projektiem veidojiet partnerības ar Islandi, Lihtenšteinu un Norvēģiju!

Viens no Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) darbības virzieniem ir divpusējo sadarbības iniciatīvu atbalstīšana starp Latvijas biedrībām un nodibinājumiem un donorvalstu (Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas) organizācijām. 15. maijā tiešsaistē notika pirmais AIF koordinētais partnerību veidošanas pasākums, kurā satikties sadarbībā ieinteresētajām organizācijām, un tajā piedalījās 38 organizācijas – 13 no donorvalstīm (2 no Islandes un 11 no Norvēģijas) un 25 no Latvijas.

Islandes un Norvēģijas organizācijas pārstāvēja gan apkaimju un kopienu kustības, gan cilvēktiesību aizsardzības organizācijas kā arī organizācijas, kas darbojas kultūras un mūžizglītības jomās. Vairāk par AIF rīcībā esošo informāciju un kontaktiem saistībā ar donorvalstu organizācijām var uzzināt, konsultējoties pie AIF divpusējās un reģionālās sadarbības koordinatores Katrīnas Idū, rakstot Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot 20240496.

Ja arī Tu esi ieinteresēts veidot sadarbības iniciatīvas, aicinām:

1. noskatīties pasākuma pirmās daļas video ierakstu, kā arī iepazīties ar prezentācijām:


2. reģistrēties starptautiskajā Aktīvo iedzīvotāju fondu partneru meklēšanas datu bāzē kopīgu projektu īstenošanai nākotnē. Šajā datu bāzē organizācijas var gan kļūt pamanāmas citiem, gan arī sameklēt partnerus saviem projektiem.

3. Ja vēlies atrast partneri jau konkrētākai projekta idejai vai kādā konkrētā jomā, tad sazinies ar Nacionālajiem kontaktpunktiem Norvēģijā un Islandē, kas palīdzēs piemeklēt atbilstošas organizācijas:

  • Norvēģijā: Norvegian Helsinki Committee, Csilla Czimbalmos, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 
  • Islandē: Icelandic Human Rights Centre, Margrét Steinarsdóttir, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 

15. maija partnerību veidošanas pasākums norisinājās trīs daļās. Pirmajā daļā dalībnieki uzzināja par sadarbības veidošanas iespējām ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas organizācijām. Otrajā daļā - četrās darba grupās iepazinās ar klātesošajiem un viņu tematiskajiem izaicinājumiem cilvēktiesību un demokrātijas kultūras jomās. Savukārt jau konkrētākas projektu idejas dalībnieki apsprieda trešajā daļā - septiņās individuālajās tikšanās ar organizāciju pārstāvjiem no Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas.

AIF paredz labvēlīgus nosacījumus projektiem, kuros ir partnerības ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas organizācijām.

Sekojiet līdzi AIF aktualitātēm - par nākamajām sadarbības veidošanas aktivitātēm informācija tiks publicēta www.activecitizensfund.lv mājaslapā un facebook.com/AktivoIedzivotajuFonds/.

Jautājumu gadījumā un papildu informācijai par partnerību veidošanu un kopīgām sadarbības iniciatīvām ar donorvalstīm, aicinām sazināties ar Katrīnu Idū, Divpusējās un reģionālās sadarbības koordinatori, rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot 20240496.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.