Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Veselības drošības nolūkos pārceļ Aktīvo iedzīvotāju fonda atklāšanu

11.03.2020
Veselības drošības nolūkos pārceļ Aktīvo iedzīvotāju fonda atklāšanu

Ņemot vērā koronavīrusa COVID-19 izplatību pasaulē un ar to saistītos veselības drošības pasākumus, Aktīvo iedzīvotāju fondu (AIF) administrējošā NVO apvienība ir pieņēmusi lēmumu pārcelt 24. martā plānoto AIF atklāšanas pasākumu. Šobrīd tiek plānots, ka pasākums varētu notikt aprīļa izskaņā, kad tiktu izsludināts arī pirmais AIF projektu konkurss.

Lēmumu par pārcelšanu būtiski ietekmējis arī apsvērums par atklāšanas pasākumā plānoto Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas organizāciju pārstāvju klātbūtni partnerību veidošanai ar Latvijas organizācijām, jo Islande un Norvēģija ir iekļautas to valstu sarakstā, uz kurām attiecas ceļošanas brīdinājumi. Tāpat Beļģijā ieviesto īpašo veselības piesardzības pasākumu dēļ, savu dalību no atklāšanas pasākuma jau ir atsaukuši EEZ/Norvēģijas finanšu instrumentu biroja pārstāvji.

Ņemot vērā visus aspektus un rūpes par ārvalstu un Latvijas dalībnieku veselību, NVO apvienība ir pieņēmusi lēmumu pārcelt Aktīvo iedzīvotāju fonda atklāšanas pasākumu, jauno datumu izziņojot aprīļa sākumā vai atbilstoši situācijai. Nepieciešamības gadījumā pastāv iespēja pasākumam notikt tikai tiešraides formā. Iepriekš veiktās reģistrācijas par dalību atklāšanas un divpusējās sadarbības veidošanas pasākumā tiks saglabātas, taču pēc pasākuma jaunā datuma izsludināšanas jau pieteikušies dalībnieki tiks vēlreiz apzināti.

Savukārt divpusējās sadarbības veidošanas aktivitātes ar Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas organizāciju pārstāvjiem notiks citā formātā, par kuru plašāk ziņosim jau drīzumā. Sekojiet līdzi jaunumiem šajā mājaslapā.

 

Kontaktinformācija
Jautājumos par AIF atklāšanas pasākumu aicinām sazināties ar Dianu Bogdanovu, AIF sabiedrisko attiecību speciālisti, rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot 26435463.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.