Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Diiskusiju un iedvesmas pēcpusdiena par iedzīvotāju iesaisti un līdzdalību Latvijā un Islandē

Kad: 28.06.2022 12:00
Kur: Eiropas Savienības māja, Aspazijas bulvāris 28, Rīga

Līdzdalības nedēļas ietvaros Aktīvo iedzīvotāju fonds 28.jūnijā aicina uz diskusijas un iedvesmas pēcpusdienu par iedzīvotāju iesaisti un līdzdalību Latvijā un Islandē. Pasākums notiks klātienē, ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.

Plkst. 12.00-13.30 notiks diskusija "Kā iesaistīt tos, kuri neiesaistās? AIF pieredze darbā ar iedzīvotājiem reģionos, kuru plkst. 14.30 turpinās Islandes ekspertes Gudrunas Jonsdotiras lekcija “Kā efektīvi un radoši organizēt sociālās kampaņas sabiedrības un lēmumu pieņēmēju attieksmes maiņai?”  

Gandrīz pirms diviem gadiem stratēģiskas pārmaiņas demokrātijas un cilvēktiesību jomā uzsāka īstenot AIF stratēģisko projektu īstenotāji. Kopā ar jauno, šā gada “iesaukumu” šobrīd stratēģisko projektu īstenotāju saimi veido 38 organizācijas, kurām ir uzkrāta pieredze, gan strādājot ar jau ierastām metodēm iedzīvotāju iesaistei, gan domājot par jauniem iesaistes veidiem.  Diskusijā pieredzē dalīsies "Viduslatgales pārnovadu fonds", "Ritineitis", "Latvijas Vācu savienība",  "Radi Vidi Pats", "Eiropas Kustība Latvijā", "Lauku partnerība Lielupe" un citi AIF stratēģisko projektu īstenotāji. 

Diskusijas turpinājumā būs iespēja iepazīties ar Islandes ekspertes Gudrunas Jonsdotiras pieredzi par efektīvu un radošu kampaņu rīkošanu Islandē, lai panāktu tiesību aktu grozījumus un sabiedrības attieksmes maiņu. G.Jonsdotiras lekcija un saruna ar eksperti notiks turpat, ES mājā. 

Abu pasākumu moderators: Vilis Brūveris. 

Lūgums pieteikties katram pasākumam atsevišķi (ja plānots apmeklēt abus pasākumus, tad nepieciešams aizpildīt abas anketas):

  1. Diskusijai -  līdz 27.jūnija plkst. 10.00: https://ej.uz/AIF_diskusija_iesaiste
  2. Semināram  - līdz 26.jūnija plkst.23.59: https://ej.uz/cilvekuspeks

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.