Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Hakatons "Ceļa zīmes līdzdalībai"

Kad: 13.05.2022 13:00 - 14.05.2022 13:00

Latvijas Mazpulki organizē hakatonu "Ceļa zīmes līdzdalībai", kura laikā dalībnieki sacentīsies savā starpā, lai rastu risinājumu jauniešu līdzdalības stiprināšanā Latvijā. Hakatons kas norisināsies no 13.maija plkst. 13.00 līdz 14.maija plkst. 13.00 viesu namā Ūdensdzirnas, Biržos, Jēkabpils novadā.

* 24 stundu laikā dalībnieki sacentīsies savā starpā, lai rastu risinājumu jauniešu līdzdalības stiprināšanā Latvijā. Lai palīdzētu dalībniekiem sasniegt labus rezultātus, visa pasākuma laikā tiks nodrošināts pieredzējušu mentoru atbalsts projekta idejas attīstīšanai. Mentori un citu komandu biedri, kas prezentējot idejas uzdos jautājumus un sniegs savu redzējumu, palīdzēs jums savas idejas attīstīt daudz ambiciozākas un sasniegt labākus rezultātus.

* Hakatona komandas, dotās tēmas ietvaros izdomās projektu, kuru vēlas realizēt, un līdz hakatona noslēgumam izveidos projekta iesniegumu, ko prezentēs žūrijai.

* 25 labākās komandas saņems iespēju iekļūt projektu izstrādes fāzē, bet 3 komandas, kuras būs visveiksmīgāk realizējušas savus projektus, saņems balvu – pieredzes braucienu uz Norvēģiju.

Pasākuma laikā Latvijas Mazpulki nodrošinās gan telpas, kur strādāt un radīt idejas, gan vietu, kur atpūsties un izgulēties, gan ēdināšanu.

Dalībnieku pieteikšanās līdz 2.maijam anketā: https://ej.uz/hakatons_maijs

Informācija: Projekta vadītāja Rita Lineja tālr. 29661266 e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.