Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

"NVO Gadatirgus!" Gulbenē

Kad: 29.09.2022 14:30 - 20:00
Kur: Gulbenes kultūras centrs, O.Kalpaka iela 60, Gulbene, Gulbenes novads

Aicinām Gulbenes novada biedrību/ nodibinājumu, uzņēmumu un pašvaldības pārstāvjus, kā arī jebkuru interesentu piedalīties sadarbības veicināšanas pasākumā – “NVO gadatirgus”, kurš norisināsies 2022. gada 29. septembrī no plkst.15:00 Gulbenes kultūras centrā!

“NVO gadatirgus” tiek organizēts ar mērķi vietējo sabiedrību iepazīstināt ar teritorijā esošo biedrību darbības virzieniem, radot labvēlīgu vidi atvērtām diskusijām par savstarpējo sadarbību un sabiedrības līdzdalības iespējām un ieguvumiem, kā arī finansiālām sadarbības iespējām un vairotu savstarpējo atpazīstamību. Šajā aktivitātē tiek sniegta iespēja izzināt organizāciju darbu un iespējas iesaistīties biedrībās kā jaunam biedram.

Pieteikšanās dalībai “NVO gadatirgū”: līdz š.g. 26.septembrim (ieskaitot):

  • Sūtot e-pastu – Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., norādot tajā vārdu, uzvārdu un telefona numuru;
  • Zvanot uz SATEKAS biroju: +371 26330257;
  • Aizpildot reģistrācijas anketu: https://ej.uz/NVOgadatirgus.

Reģistrācijas anketā pieejama informācija par dienas kārtību.
Papildus jautājumu gadījumā ar biedrību "SATEKA" var sazināties, rakstot e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot: +371 26330257 (birojs).

Dalība “NVO gadatirgū” - BEZMAKSAS.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.