Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Sarunu vakars "Pilsēta jauniešiem"

Kad: 20.10.2021 18:00
Kur: Tiešsaiste

Biedrība "Radi vidi pats" aicina piedalīties sarunu vakarā "Pilsēta jauniešiem". 

Kā jūtas jaunieši Liepājā? Kāda ir motivācija turpināt šeit mācības, profesionālo izaugsmi un turpmāko dzīvi? Un kā mēs kā sabiedrība varam līdzēt risināt trūkumus jomās, kurās tādi ir?
Arī Liepājas valstspilsētas un Dienvidkurzemes novada attīstības programmā 2022.–2027. gadam, kas ir izstrādes procesā, jaunieši noteikta kā viena no prioritātēm – "Liepājas jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem ir nozīmīga sabiedrības daļa, kurā nepieciešams nodrošināt labvēlīgu vidi jaunatnes sabiedrisko iniciatīvu tapšanai un īstenošanai, kā arī neformālās izglītības ceļā veicināt dzīvei nepieciešamo prasmju, zināšanu un kompetenču apgūšanu. Tādējādi tiks veicināta pašas jaunatnes dzīves kvalitātes uzlabošanās, kā arī sekmēts tās gaidāmais pienesums sabiedrības labklājībā."
Aicināti piedalīties gan paši jaunieši, viņu vecāki, jauniešu nevalstisko organizāciju pārstāvji un citi interesenti (ne tikai no Liepājas).

Vairāk informācijas par pasākumu Zoom saite: https://fb.me/e/3avgw4CMz

Sarunu vakars notiek projekta "Radi Liepāju pats" ietvaros. 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.