Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Pilotkonkurss: Ilgtermiņa atbalsta projekti programmā Demokrātijas kultūra

Par projektu

  • Īstenotājs: Papardes zieds
  • Projekts: Atbalsts biedrības "Papardes zieds" ilgtermiņa darbībai
  • Īstenošanas reģions: Latvija
  • Kopējais budžets: 100 000 eiro
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Iveta Ķelle, e-pasts: iveta@papardeszieds.lv, tālr. +371 67212700

"Papardes zieds" ir vienīgā organizācija Latvijā, kas konsekventi īsteno seksuālās un reproduktīvās veselības un tiesību izglītību un interešu aizstāvību. Tās darba rezultāts ir vidēji 10 000 izglītotu jauniešu visā Latvijā, tai skaitā jaunieši ar garīga rakstura traucējumiem, izstrādātas un īstenotas dažādas speciālistu sagatavošanas programmas, lai viņi tālāk varētu īstenot seksuālās un reproduktīvās veselības izglītību.

 Pastāvīga un mērķtiecīga interešu aizstāvības darba rezultāts ir ekspertu viedokļa paušana un mērķgrupas pārstāvniecība dažādu valsts politikas dokumentu apspriešanas sanāksmēs un uzraugot šo dokumentu ieviešanu, kā arī iniciējot jaunas likumu un noteikumu normas, kas nodrošina ikviena iedzīvotāja, īpaši mazaizsargāto grupu seksuālo un reproduktīvo veselību un tiesības.

AIF atbalsts palīdz nodrošināt organizācijas ilgtermiņa darbu, lai Latvijā tiktu īstenotas katra cilvēka seksuālās un reproduktīvās tiesības, lai katram būtu pieejami kvalitatīvi pakalpojumi un izvēle tiktu izdarīta, balstoties uz kvalitatīvu informāciju.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.