Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Rīcības projekti programmā Demokrātijas kultūra

Par projektu

  • Īstenotājs: Apvienība "Pilsēta cilvēkiem"
  • Projekts: Atbalsts brīvprātīgo darbam, palīdzot Ukrainas bēgļiem
  • Īstenošanas periods: 2022-05-01 - 2022-07-31
  • Īstenošanas reģions: Rīga
  • Kopējais budžets: 5 896.80 EUR
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Gunita Piterāne, gunita@pilsetacilvekiem.lv, 0037124864343

Projekta mērķis ir atbalsts brīvprātīgo darbam palīdzības akcijas Ukrainas bēgļiem laikā.


Apvienība "Pilsēta cilvēkiem", lai palīdzētu bēgļiem no kara Ukrainā, izsludināja velosipēdu ziedošanas akciju, kurai atsaucās daudzi Latvijas iedzīvotāji. Ziedotos velosipēdus organizācijas brīvprātīgie remontē un saved lietošanas kārtībā.


Projekta ietvaros tiks organizētas 10 velosipēdu apkopes darbnīcas, kā arī velosipēdu izsniegšanas pasākumi Ukrainas bēgļiem. To norisi arī nodrošinās brīvprātīgie. Tāpat brīvprātīgie būs tie, kas brauks uz vairākiem velosipēdu ziedošanas punktiem pēc velosipēdiem, nogādās tos darbnīcās. Plānotas, ka projekta laikā visās aktivitātēs kopā brīvprātīgā darba veikšanai izdosies piesaistīt apmēram 50-60 iedzīvotājus.
Brīvprātīgo piesaiste, koordinēšana, atbalsts viņu darbam ir izaicinājums organizācijai, kas tādā apjomā tik īsā laikā līdzīga veida aktivitātes iepriekš nebija veikusi.


Projekta aktivitāšu īstenošana uzlabos biedrības dalībnieku, kā arī jaunu brīvprātīgo iesaisti apvienības darbā. Tas apvienos kopīgā idejā, kā iesaistoties kopīgās pilsoniskās aktivitātēs, iespējams dot bēgļiem iespēju pārvietoties pa pilsētu ar videi un dabai draudzīgu mobilitātes veidu - velosipēdiem.

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.