Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

  • Īstenotājs: Nodibinājums Hospiss LV
  • Projekts: Brīvprātīgo darba koordinēšanas mobilās aplikācijas izstrāde
  • Īstenošanas periods: 2021-06-01 - 2022-05-31
  • Īstenošanas reģions: Rīga
  • Kopējais budžets: 20 000.00 eiro
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Ilze Zosule, tel.: 29259218; Lauma Reniņa, tel.: 20378473; e-pasts: info@hospiss.lv
  • Projekta informācijas vietne: https://hospiss.lv/mobila-lietotne/

Projekta mērķis ir izstrādāt ērti lietojamu mobilo aplikāciju brīvprātīgo ikdienas darbam un brīvprātīgo darba koordinēšanai, efektīvai uzraudzībai un kontrolei.

Brīvprātīgais darba spēks tiek iesaistīts tieši darbam ar paliatīvās aprūpes, tai skaitā hospisa pacientiem, kas visbiežāk ir tieši sociāli mazaizsargātā sabiedrības daļa.Taču brīvprātīgo kustībai kļūstot populārākai to loks strauji pieaug, kas savukārt būtiski palielina brīvprātīgo koordinatoru lomu un noslodzi. Pieaugot koordinatoru noslodzei tiek apgrūtināta brīvprātīgo darba uzraudzība un samazinās kapacitāte brīvprātīgo darba efektivitātes kāpināšanai un dažādu aktivitāšu īstenošanai brīvprātīgo darba popularizēšanai plašākam sabiedrības lokam, kā arī darbam ar sabiedrību un tās izglītošanu un sabiedrībā pastāvošās stigmas laušanu par dzīves beigu posmu un hospisa aprūpi. Lai ar brīvprātīgo palīdzību efektīvāk organizētu optimālu atbalstu paliatīvās aprūpes un hospisa pacientu aprūpei ir nepieciešams efektīvs IT risinājums (mobilā aplikācija) pieejamo brīvprātīgo resursa plānošanai, organizēšanai un uzskaitei, tādejādi operatīvi nodrošinot atbilstošas kvalifikācijas brīvprātīgo pieejamību atbilstoši aprūpējamo pacientu vajadzībām un sniedzamās aprūpes specifikai. Tādējādi atvieglojot arī koordinatoru darbu, ļaujot tiem vairāk laika un resursus veltīt sabiedrības izglītošanai un jaunu brīvprātīgo piesaistei.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.