Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Prezentēta mobilā lietotne brīvprātīgo darba organizēšanai

25.05.2022 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Brīvprātīgo darba koordinēšanas mobilās aplikācijas izstrāde
Prezentēta mobilā lietotne brīvprātīgo darba organizēšanai
Nodibinājums Hospiss LV divu gadu laikā ir strauji audzis. Ja sākotnēji organizācijā darbojās vien daži cilvēki, tad šobrīd varam lepoties ar 30 darbinieku un vairāk nekā 160 brīvprātīgo lielu komandu.
 

Lai veiksmīgāk varētu plānot veicamos darbus, organizēt to izpildi un rastu veidu, kā brīvprātīgajiem ērtāk iesaistīties, pirms gada uzsākām mobilās lietotnes izstrādi.

Ar EEZ un Norvēģijas grantu programmas Aktīvo iedzīvotāju fonds finansiālu atbalstu, sadarbojoties speciālistiem no uzņēmumiem Iconcept.lv un Frontu – former Tasker, gada laikā esam izstrādājuši mobilo aplikāciju, kas būs noderīga gan mums pašiem, gan arī citām nevalstiskajām organizācijām Latvijā!

25. maijā teju 100 cilvēki piedalījās jaunās aplikācijas prezentācijas pasākumā, viņu vidū arī žurnālisti no Latvijas Radio. Raidījumā ”Pēcpusdiena” izskanējušo interviju ar Hospiss LV valdes locekli Ilzi Zosuli atkārtojumā iespējams noklausīties te: https://ej.uz/intervija_LR1

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.