Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Rīcības projekti programmā Demokrātijas kultūra

Par projektu

  • Īstenotājs: Tabitas Sirds
  • Projekts: Brīvprātīgo iesaiste humanitārā atbalstā Ukrainas iedzīvotājiem Dienvidkurzemē.
  • Īstenošanas periods: 2022-04-18 - 2022-08-22
  • Īstenošanas reģions: Kurzeme
  • Kopējais budžets: 9 997.22 EUR
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Diāna Pečule, e-pasts: diana.pecule@inbox.lv; tel.: 26390046
  • Projekta informācijas vietne: https://www.facebook.com/TabitassirdsUkrainai

Projekta mērķis ir veidot un uzturēt vidi, iesaistīt un dot iespēju iedzīvotājiem vairāk iesaistītie brīvprātīgo darbā.
Šajā situācijā, kad Latvija uzņem un sniedz palīdzību bēgļiem no Ukrainas, arī Tabitas sirds biedrība aktīvi iesaistījusies, un ir atbalsta partneris Liepājas pilsētai un Dienvidkurzemes novadam Ukrainas bēgļu jautājumā. Organizējam humanitāro palīdzību un koordinējam pagaidu mītnes Ukrainas bēgļiem.

Šobrīd, kad palīdzība jāspēj sniegt lielā apjomā, lielam skaitam līdzcilvēku, mums nepieciešams iesaistīt vairāk brīvprātīgo kā līdz šim.
Biedrības mērķis ir pieņemt darbā brīvprātīgo darba koordinātorus, lai iesaistītu vēl papildus brīvprātīgos. Koordinātori tos apmācīs, pārvaldīs, organizēs un vadīs brīvprātīgo darbu, lai sagatavotu un sniegtu humanitāro palīdzību Ukrainas iedzīvotājiem gan tiem, kas joprojām atrodas Ukrainā - gan tiem, kuri devušies bēgļu gaitās ārpus savas mītnes zemes t.sk. uz Latviju. Palīdzība tiek sniegta arī Latvijas iedzīvotājiem. Projekta laikā plānojam piesaistīt aptuveni 50 brīvprātīgos. Plānojam nedēļā iesaistīt palīdzības darbos aptuveni 7 brīvprātīgos, no kuriem aptuveni 3 tiks iesistīti no jauna.

Biedrība turpinās komunicēt ar vairāk kā 3000 sekotājiem/iedzīvotājiem caur sociālajiem tīkliem, aicinot iesaistīties brīvprātīgos palīdzības darbā Ukrainas bēgļiem. Divas reizes mēnesī Facebook lapā ievietosim aicinājumu brīvprātīgajiem pieteikt savu iespēju palīdzēt, veidosim sarakstu un pēc vajadzības zvanīsim.
Šobrīd ir izveidota brīvprātīgo Watsapp SOS grupa, kurā ievieto aicinājumu steidzamai vajadzībai palīdzēt. Biedrības atbalsta sniegšanas vietās regulāri aicinām iesaistīties arī Ukrainas iedzīvotājus.
Apzināsim un aicināsim iesaistīties arī vietējās jauniešu grupas, skolniekus.

Projekts sniegs iespēju biedrībai stiprināt savu iekšējo kapacitāti, gūt jaunu pieredzi darbā ar brīvprātīgajiem, popularizēs brīvprātīgo darbu. Sniegs brīvprpātīgajiem iedrošinājumu un iesaistīšanās pieredzi.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.