Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Divpusējās sadarbības iniciatīvas programmā Divpusējā un reģionālā sadarbība

Par projektu

  • Īstenotājs: Creative Minds for Culture
  • Projekts: Jauniešu līdzdalības platformas attīstības veicināšana
  • Īstenošanas periods: 2023-02-01 - 2023-05-31
  • Īstenošanas reģions: Pierīga, Kurzeme, Zemgale, Latgale, Vidzeme
  • Kopējais budžets: 6999,30
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm: Medvirkningsagentene
  • Kontaktpersona: Linda Kalniņa-Roderte, e-pasts: lindakalnina07@gmail.com

Organizācijas stratēģiskā projekta “Jauniešu līdzdalības platforma” mērķa sasniegšanai ir svarīgi stiprināt jauniešu pilsoniskās līdzdalības atbalsta mehānismu - tajā skaitā, jauniešu interešu aizstāvības konsultantu kompetences. Lai radītu padziļinātāku izpratni par pilsoniskās līdzdalības attīstīšanas veidiem un jauniešu interešu aizstāvības iespējām, šajā projektā plānots iepazīt partnerorganizācijas labās prakses piemērus reālajā vidē - Norvēģijas Tonsbergas reģiona pieredzi pilsoniskās līdzdalības attīstībā.

Stratēģiskā projekta mērķa sasniegšanā ļoti liela loma ir partnerorganizācijas pieredzei un zināšanām pilsoniskās līdzdalības attīstīšanā. Latvijas jauniešu interešu aizstāvības konsultanti ir izrādījuši lielu interesi daudzpusīgākai pieredzes apmaiņai ar Norvēģijas kolēģiem. Izzinoša pieredzes apmaiņa partnerorganizācijas darbības reģionā palīdzēs iepazīt pilsoniskās līdzdalības piemērus no cita skatupunkta, un iniciatīvas formāts palīdzēs veidot tīklošanās iespējas starp Tonsbergas jaunatnes jomā iesaistītajiem un Latvijas interešu aizstāvības konsultantiem. Dalībnieku gūtās zināšanas, pieredze un padziļinātā izpratne pēc tam būs izmantojama, īstenojot jauniešu līdzdalības iniciatīvas visā Latvijā. 

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.