Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Jauniešu interešu aizstāvības konsultanti iepazīst jauniešu līdzdalības praksi Norvēģijā

02.05.2023 | Divpusējā un reģionālā sadarbība
Projekts: Jauniešu līdzdalības platformas attīstības veicināšana
Jauniešu interešu aizstāvības konsultanti iepazīst jauniešu līdzdalības praksi Norvēģijā

No 22. līdz 25.aprīlim Norvēģijas pilsētā Tonsbergā norisinājās projekta “Jauniešu līdzdalības platformas attīstības veicināšana” mācību pasākums “Jauniešu interešu aizstāvības konsultantu pieredzes apmaiņas vizīte”, kurā seši jauniešu interešu aizstāvības konsultanti pilnveidoja kompetences jauniešu pilsoniskās līdzdalības attīstīšanā.

Mācību vizīte bija paredzēta jauniešu interešu aizstāvības konsultantiem, jaunatnes darbiniekiem, kuri ir daļa no jauniešu interešu aizstāvības tīkla, kas attīstīts projekta “Jauniešu līdzdalības platforma” ietvaros. Mācību vizītes laikā dalībnieki tikās ar jaunatnes jomas pārstāvjiem no Tonsbergas, iepazina jauniešu līdzdalības praksi Tonsbergas reģionā, iepazina līdzdalības kultūru un jauniešu līdzdalības veidus, aktivitāšu piemērus un piedalījās izbraukuma vizītēs uz vietām, kur notiek jauniešu līdzdalības aktivitātes. Jauniešu interešu aizstāvības konsultanti izzināja darba ar jauniešiem Norvēģijā vēsturiskos aspektus, darbu ar jauniešiem valsts sektorā un plānošanas aktivitātēm, kā arī starpsektoru sadarbību. Tāpat bija iespēja viesoties vairākos jauniešu centros un bibliotēkā, apmeklēt Dienvidaustrumu Norvēģijas universitāti, pazīstamu kā USN, un uzzināt par jaunatnes darbinieku izglītošanās iespējām.

Pēc mācību vizītes dalībnieki citiem darbā ar jaunatni iesaistītajiem organizēja pieredzes stāstu aktivitātes un publiski dalījās ar iegūto pieredzi, izplatot vizītes rezultātus.

Šeit apskatāms vizītes atskats: video Nr.1 un video Nr.2. 

Avots: https://mindsforculture.com/

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.