Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Stratēģiskie projekti programmā Demokrātijas kultūra

Par projektu

  • Īstenotājs: Attīstības platforma YOU+
  • Projekts: Jauniešu vienas pieturas aģentūra
  • Īstenošanas reģions: Kurzeme
  • Kopējais budžets: 99 187.82
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm: Creatorium
  • Kontaktpersona: Sendija Kaprānova, e-pasts: sendija@youpluss.lv, telefona nr. 20455704
  • Projekta informācijas vietne: http://www.youpluss.lv/aifprojekts

Projekts "Jauniešu vienas pieturas aģentūra" ir stratēģisks projekts, kura mērķis ir veidot pilsoniski un sabiedriski aktīvu jauniešu paaudzi Dienvidkurzemes reģionā. Lai to paveiktu, projekta ietvaros tiek plānots fokusēties uz trīs galvenajām mērķgrupām, kas atbilst biedrības ilgtermiņa stratēģijai un kas nodrošinās maksimāli plašāku jauniešu iesaisti - aktīvie jaunieši, sociālā riska jaunieši uz ielām un reģionos, jaunatnes darbinieki un mentori.

Lai sasniegtu projekta mērķi, tā laikā tiek plānots īstenot 9 aktivitātes trīs blokos:
1) Veicināt jau aktīvo jauniešu dialogu ar vietējiem lēmumu pieņēmējiem, iesaistīt šos jauniešus vēlēšanās un palīdzēt šiem jauniešiem īstenot viņu sociāli atbildīgās idejas, tādējādi panākot šo jauniešu aktīvu iesaisti ikdienas pilsoniskajā un sabiedriskajā līdzdalībā.
2) Sniegt ielu un reģionu sociālā riska jauniešiem individuālu atbalstu, lai ilgtermiņā palīdzētu šiem jauniešiem būt pilsoniski un sabiedriski aktīvākiem un iekļauties kopējā sabiedrībā.
3) Attīstīt jaunu un uz pilsonisko izglītību bāzētu jaunatnes jomas speciālistu paaudzi, kura kopā ar jau esošajiem speciālistiem spētu veicināt Liepājas un Dienvidkurzemes jauniešu pilsonisko un sabiedrisko līdzdalību.

Projekta rezultātā būs apmācīti vismaz 40 jaunieši, 40 topošie mentori un 40 speciālisti darbam ar jauniešiem, pilsoniskajai līdzdalībai stiprināti vismaz 100 mazaisargātie (lauku reģionu un ielu) jaunieši, būs notikušas 20 tikšanās ar Liepājas pilsētas un Dienvidkurzemes novada deputātiem, būs veikta situācijas analīze jeb izpēte un radītas un nodotas pašvaldībām rekomendācijas darbam ar mazaisargātajiem jauniešiem, kā arī organizēta iniciatīva informācijas pieejamībai, lai sabiedrība izprot šī darba nepieciešamību. Jauniešu izglītošanai un informēšanai par Saeimas vēlēšanām būs radīts sabiedrībai pieejams informatīvais materiāls "Jaunā vēlētāja rokasgrāmata".

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.