Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Liepājā noslēdzies pasākumu cikls “Politiķis ir tikai cilvēks”

23.01.2023 | Demokrātijas kultūra
Projekts: Jauniešu vienas pieturas aģentūra
Liepājā noslēdzies pasākumu cikls “Politiķis ir tikai cilvēks”

Neformālas sarunas, patiesums, smiekli, pozitīvisms, zinātkāre, iedvesma, atziņas, motivācija - tie ir tikai daži vārdi, kā varam raksturot piedzīvoto.
Cik deputātu, tik arī dažādi pasākumi, taču visiem ir kas kopīgs - esam iepazinuši deputātus ārpus viņu amatiem, uzzinājuši viņu dzīvesstāstus, mērķus un ceļu politikā.
Šī bija patiesa iespēja jauniešiem iepazīt vietējos deputātus kā cilvēkus un deputātiem iepazīt jauniešus kā nozīmīgu sabiedrības daļu.

Desmit pasākumu ietvaros piedzīvojām daudz - sportojām, gatavojām picas, piedalījāmies laser tag spēlē, devāmies izbraucienā pa meža bezceļiem, iepazinām saimniecību un izbraucām ar saimniecības traktoru, piedalījāmies gatavošanas izaicinājumā, atjaunojām "IDEJU MĀJĀ" mēbeles, remontējām jauniešu telpas Vaiņodē, devāmies laivu braucienā kā arī piedalījāmies izaicinošā spēlē Kazdangas pilī.

Pasākuma cikls "Politiķis ir tikai cilvēks" ir bijusi patiesa iespēja jauniešiem iepazīt vietējos deputātus ārpus viņu amatiem, uzzināt viņu dzīvesstāstus, mērķus un ceļu politikā.
Par to kā gāja Dienvidkurzeme novada pasākumā - skaties video.

 

Avots: www.youpluss.lv

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.