Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

  • Īstenotājs: Biedrība "Kokneses jauniešu biedrība"
  • Projekts: Kokneses jauniešu biedrības atspēriens
  • Īstenošanas periods: 2022-07-01 - 2023-06-30
  • Īstenošanas reģions: Latvija, Zemgale
  • Kopējais budžets: 17 472.89 EUR
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Māra Bitāne, mara.bitane@gmail.com, +37122179143

Projekta mērķis ir veicināt Kokneses jauniešu biedrības atpazīstamību un jauna publiskā tēla izveidi, kā arī uzsākt saimniecisko darbību organizācijas ilgtspējas nodrošināšanai.


Esam izvirzījuši 4 galvenās aktivitātes, lai veicinātu organizācijas ilgtermiņa pastāvēšanu un mērķu sasniegšanu darbā ar jaunatni: 1.Saimnieciskās darbības attīstīšana un kapacitātes stiprināšana. 2.Vasaras skola jaunatnes darbiniekiem kā pilotpasākums. 3.Biedrības mājaslapas izveide un uzturēšana. 4. Biedrības publiskā tēla uzlabošanas pasākumi.


Projekta rezultātā panāksim būtisku atspērienu organizācijas virzībā uz finansiālo neatkarību un atpazīstamības veicināšanu plašākā mērogā: radīsim vismaz 5 neformālās izglītības piedāvājumus/maksas pakalpojumus, izveidosim jaunu logo, vizuālā dizaina materiālus un biedrības mājaslapu, organizēsim vienu pilotpasākumu kā saimniecisko darbību papildinošu piedāvājumu nākotnē, piesaistīsim publicitātes koordinatoru biedrības informācijas kanālu pārvaldībai un komunikācijai ar sabiedrību, kā arī uzlabosim biedrības vadības kapacitāti, īstenojot koučinga apmācības un dodoties pieredzes apmaiņā.


Ar projekta palīdzību nodrošināsim neformālās izglītības piedāvājumu kā pamatu finansiālās neatkarības stiprināšanā ilgtermiņā, uzlabosim komunikāciju ar medijiem un sabiedrību, kas kopumā cels Kokneses jauniešu biedrības darba kvalitāti un būs nopietns atspēriens ceļā uz virsotni - uz jauniem izaicinājumiem jaunatnes līdzdalības veicināšanā un iesaistē pilsoniskajās aktivitātēs.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.