Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Jauniešu biedrība SOLIS kapacitātes projekta ietvaros attīsta arī nodarbību programmas

07.08.2023 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: Kokneses jauniešu biedrības atspēriens
Jauniešu biedrība SOLIS kapacitātes projekta ietvaros attīsta arī nodarbību programmas

Jūnijā noslēdzies viens no vērienīgākajiem Jauniešu biedrības “SOLIS” projektiem “Kokneses jauniešu biedrības atspēriens”. Vesela gada garumā viņi piedzīvojuši lielas pārmaiņas!

Pirmais solis – 2022.gada nogalē tapa biedrības stratēģija un uz papīra tika salikti visi darāmie darbi, kā arī nonāca līdz misijai vienā teikumā - palīdzēt jauniešiem saskatīt savu potenciālu un izmantot iekšējos resursus personības attīstībā.
Otro soli spēra kopā ar biedrības biedriem vērtējot, domājot un izlemjot par labu jaunam nosaukumam. Kā labākais variants tika atzīts – Jauniešu biedrība “SOLIS”. Savukārt darbam ar sociālajiem tīkliem un komunikācijas aktivitātēm piesaistīja jaunieti, kura ienesa jaunas vēsmas organizācijas darbā un palīdzēja sagatavot vairākas interesantas, radošas viktorīnas un spēles.
Trešais solis aizveda līdz biedrības jaunajam logo – tika izsludināts konkursu par logo skici un no 28 iesūtītajiem variantiem par pamatu jaunajam logo izvēlējāmies koknesietes skici, kurai bija lielākais balsojumu skaits sociālajos tīklos.

Ceturto soli biedrība sāka spert jau 2022.gada vasarā, organizējot vasaras skolu jaunatnes darbiniekiem, kurā tika ietvertas gan speciālistu lekcijas par sponsoru piesaisti, gan personības tipiem, gan veselīga dzīvesveida nodarbības, gan radošās aktivitātes kā rotu gatavošanu, gleznošanu, ciemošanos pie vietējiem uzņēmējiem, gan naksnīgu pastaigu līdz Kokneses pilsdrupām. Vasaras skola ir viens no biedrības izstrādātajiem saimnieciskās darbības piedāvājumiem. Projekta aktivitāšu koordinatore Ieva Ūtēna sagatavoja apmācību vai nodarbību programmas bērniem, jauniešiem, jaunatnes darbiniekiem, korporatīvajiem klientiem un organizācijām.

Biedrības nodarbību klāstā ir radošās darbnīcas, projektu rakstīšanas meistarklases, personības izaugsmes un komandas saliedēšanas aktivitātes, digitālo rīku darbnīcas, atbalsta grupu un korekcijas programmu vadīšana jauniešiem, pārgājieni un aktivitātes dabā, vasaras skola, klusuma skola.

Piektais solis prasīja lielu darbu un savas līdzšinējās darbības izvērtēšanu un informācijas izsijāšanu, lai biedrība nonāktu pie ilgi gaidītā organizācijas papildinājuma – jaunās biedrības mājaslapas! Projekta komanda norāda: “Lapa ir mūsu porfolio un būtiska daļa no jaunās identitātes.”

“Viens projekts noslēdzies, taču mūsu darbība turpinās ar jaunu jaudu. Esam būtiski papildinājuši savus resursus, veikuši iekšējās informācijas apkopošanu, sakārtojuši prioritātes. Kas ir mūsu nākamie soļi? Strādājam pie Kvalitātes zīmes pieteikuma sagatavošanas Jaunatnes starptautisko programmu aģentūrai, lai īstenotu projektus ar ārvalstu brīvprātīgo jauniešu uzņemšanu, kā arī lai nākotnē varētu nosūtīt mūsu jauniešus pieredzes gūšanā uz citām organizācijām. Attīstīsim arī pārgājienu un piedzīvojumu terapijas programmas jauniešiem,” noslēdzot projektu, secina projekta vadītāja Māra Bitāne.

“Projekts "Kokneses jauniešu biedrības atspēriens" mums ir atvēris jaunus apvāršņus, esam spēruši vienu nozīmīgu SOLI pretī finansiālajai neatkarībai! Pirmo reizi mēs īstenojām izaugsmes un relaksācijas Vasaras skolu jaunatnes darbiniekiem. Esam izveidojuši jaunu identitāti un tēlu, ko ar lepnumu turpināsim attīstīt, piedāvājot maksas pakalpojumus jauniešiem, jaunatnes darbiniekiem un organizācijām. Liels darbs ir ieguldīts mājaslapas izstrādē, par to "Paldies" mūsu Mārai! Ko vēl var vēlēties? Lai mums izdodas iecerētais!” novērtē projekta koordinatore Ieva Ūtēna.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.