Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

Projekta "Komunikācija - panākumu atslēga" mērķis ir veicināt Latvijas Neredzīgo biedrības un tās 10 teritoriālo organizāciju kapacitāti komunikācijas jomā. Projekta laikā paredzēts piesaistīt sabiedrisko attiecību speciālistu ar kura palīdzību tiks nodrošināta daudzveidīga un mērķtiecīga komunikācija ar Biedrības biedriem un sabiedrību kopumā, gan par Biedrības darbību, gan par cilvēkiem ar redzes invaliditāti aktuālām tēmām.Tāpat ar speciālista palīdzību tiks izstrādāta LNB Ilgtermiņa komunikācijas stratēģija, kā arī tiks organizētas apmācības un pieredzes apmaiņas iespējas Biedrības un tās TO darbiniekiem.

Projekta ietvaros īstenotās aktivitātes palīdzes Biedrībai ilgtermiņā īstenot veiksmīgu komunikāciju ar sabiedrību, viegli uztveramā un saprotamā veidā, nodrošinot regulāru informēšanu par Biedrības darbību. Vienlaikus darbinieku iegūtās saskarsmes un komunikācijas prasmes palīdzēs nodrošināt arī veiksmīgāku ikdienas komunikāciju ar cilvēkiem, kas uz TO dodas pēc dažādiem pakalpojumiem. Biedrības komunikācijas spēju uzlabošana ir nepieciešama, lai nodrošinātu pilnvērtīgu un kvalitatīvu Biedrības pamatfunkciju un valsts deleģēto funkciju īstenošanu un uzlabošanu.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.