Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

  • Īstenotājs: Latvijas Korporatīvās sociālās atbildības platforma
  • Projekts: Komunikācijas pilnveidošana un biedrības tēla stiprināšana sabiedrībā un finanšu avotu diferencēšana
  • Īstenošanas periods: 2022-05-01 - 2023-04-30
  • Īstenošanas reģions: Latvija
  • Kopējais budžets: 19 939.19 EUR
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Sigita Alksne, e-pasts: sigita@ksalatvija.lv, tālr.: 26814105
  • Projekta informācijas vietne: https://csrlatvia.lv/par-mums/#projekti

Projekta mērķis ir komunikācijas pilnveidošana un biedrības tēla stiprināšana sabiedrībā un finanšu avotu diferencēšana organizācijas attīstības veicināšanai ilgtermiņā. Mērķa sasniegšanai plānotās aktivitātes ietver vienotas korporatīvās identitātes un stila grāmatas izstrādi, mājas lapas pilnveidi, biedru piesaistes pasākumu plāna izstrādi un ieviešanu, kā arī "Atbildīga biznesa vēsnteši" absolventu kopienas izveidošanu.

Realizējot plānotās aktivitātes, paredzēts, ka:
1. tiek nodrošināta regulāra, kvalitatīva komunikācija par biedrības mērķiem, darbu, aktivitātēm un aktualitātēm publiskajā telpā. Palielināta atpazīstamība sabiedrībā un uzticamība organizācijai par 60% no esošās.
2. piesaistīti jauni biedri, ar to palielinot organizācijas kopējo spēju sasniegt izvirzītos mērķus ilgtermiņā.
3. stiprinot komunikāciju un sasniedzot lielāku mērķauditoriju, palielināta sabiedrības informētība kopumā, par ko liecina, pieaugošais dalībnieku skaits mācības programmās par 46%.

Šis pasākumu kopums diversificēs finanšu avotus, palielinot biedrības ieņēmumus, dažādojot biedru naudas maksātājus, gan palielinot dalības maksas apjomu budžetā no mācību programmas dalībniekiem, tādējādi stiprinot organizācijas neatkarību no projektu donoriem. Iegūtie finanšu līdzekļi tiks izlietoti, piesaistot pastāvīgus cilvēkresursus biedrības darbībai tās ikdienas darbu veikšanai, kā arī dos iespēju veidot informatīvas un izglītojošas kampaņas un dos laiku radīt jaunus praktiskus rīkus un citus resursus organizācijas mērķu sasniegšanai.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.