Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Atbildīga biznesa vēstneši

Atbildīga biznesa vēstneši

Noslēgumam tuvojas “Atbildīgo biznesa vēstnešu” 10. apmācību programma. Tā ir "CSR Latvia" organizēta apmācību programma, kas dod iespēju apgūt praktiski pielietojamas metodes ikdienas darbam korporatīvās atbildības un ilgtspējas izaicinājumu risināšanai.

Profesionāļiem bija iespēja gūt ieskatu nacionālajās un globālajās tendencēs korporatīvās sociālās atbildības un ilgtspējas jomās ( tiesību akti, pētījumi u.c. ). Apgūt praktiski pielietojamas metodes ikdienas darbam, kā risināt korporatīvās atbildības un ilgtspējas izaicinājumus – vides, sociālos, pretkorupcijas, atklātības u.c. Bija iespēja satikties un dalīties pieredzē uzņēmumu un organizāciju pārstāvjiem, kas risina atbildības un ilgtspējas izaicinājumus. Kā arī saņemt atbalstu ilgtspējīga biznesa iniciatīvas izstrādē. 10 programmu laikā šīs prasmes apguvuši 100 profesionāļi.

Līdz ar šo absolventu izlaidumu tiks dibināta Alumni kopiena. Tas nozīmē, ka absolventiem būs iespēja turpināt tikties un dalīties pieredzē arī pēc apmācību programmas beigām. 

Ar programmas dienas kārtību, lektoriem un dalībnieku atsauksmēm var iepazīties te: https://abv.lv/

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.