Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Rīcības projekti programmā Demokrātijas kultūra

Par projektu

Projekta mērķis ir sekmēt pilsoniskās tolerances un līdzatbildības veidošanos sociāli atstumto grupām, sabiedrības  aktivizēšanos un iesaisti palīdzības sniegšanai. .Galvenās aktivitātes ir paplašināt ziedojumu centra darbību, panākt tādu situāciju, ka materiālo palīdzību saņem pēc iespējas lielāks cilvēku skaits. Ir nepieciešams aktivizēt sabiedrību, radīt lielāku interesi pievienoties brīvprātīgajam darbam. Tiek apmācīti 24 brīvprātīgie. Pašreiz ziedojumu centrs "Gūt var dodot" jau 5 gadus sniedz palīdzību un nodrošina atbalstu tiem, kuri dažādu apstākļu dēļ nonākuši situācijā, kad nepieciešama praktiska palīdzība. Ir iespēja atbalstīt ar apģērbu, apaviem, gultas veļu, dvieļiem, aizkariem, traukiem, mēbelēm, higiēnas precēm, kosmētiku, pārtiku, sadzīves tehniku, elektroprecēm. Līdz ar kara bēgļu ierašanās no Ukrainas, ir strauji palielinājušies pieteikumi pēc precēm.

Projekta laikā tiek pagarināts ziedojumu centra darba laiks nedēļā no 2 dienām līdz 4 dienām. Papildus tiek pieaicināti darbinieki, jo līdz ar bēgļu ierašanos Latvijā, darba apjoms ir dubultojies, nākas strādāt arī brīvdienās un ārpus darba laika. Līdz ar jaunu darbinieku skaita palielināšanu un apmācību, kā arī ar darba laika pagarināšanu projekta laikā, būs iespēja sniegt palīdzību lielākam skaitam cilvēku, kam nepieciešams materiālais atbalsts. Papildus tiek izgatavota un centra apmeklētājiem dalīta informācija par iespējām ukraiņu tautības cilvēkiem saņemt nepieciešamo atbalstu - kur griezties pēc palīdzības, lai varētu iestāties darbā, saņemt finansiālu atbalstu, mājokli un citu palīdzību no privātpersonām un Latvijas valsts iestādēm.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.