Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Stratēģiskie projekti programmā Demokrātijas kultūra

Par projektu

  • Īstenotājs: Biedrība "Mediācijas telpa"
  • Projekts: Kopā stipri!
  • Īstenošanas reģions: Kurzeme, Latgale
  • Kopējais budžets: 87 460.44
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Līga Strode, e-pasts: liga_strode@inbox.lv, tel. 27436399

Projekta “Kopā stipri!” mērķis ir jauniešu līdzdalības stiprināšana un mazaizsargāto jauniešu grupu spēju vairošana, nodrošinot pēctecību demokrātijas kultūrai.

Projekta ietvaros 390 jaunieši (tai skaitā mazaizsargāti jaunieši) tiks iesaistīti 14 publiskos diskusiju pasākumos “Es un iniciatīva” par demokrātiju, iespējām un piedalīšanos. Šo pasākumu nākošajos posmos - izglītojošos semināros “Manas prasmes – mana kompetence” 110 mazaizsargāti jaunieši papildinās prasmes veidot dialogu, argumentēt, cieņpilni reaģēt uz provokatīvām situācijām, strukturēti iepazīstot politikas veidošanos. Padziļinātās apmācībās “Zinošs jaunietis ir vērtība!” tiks sagatavoti 40 jaunieši, kuri iegūs prasmes un izpratni par NVO, to izveidošanu (tiks izveidotas divas NVO), finansējuma piesaisti, pilsoniskās līdzdalības popularizēšanu un citu jauniešu izglītošanu un apmācīšanu demokrātijas vērtību nodošanas pēctecībā. Projekta realizācijas otrajā posmā jaunieši paši organizēs un vadīs publiskos pasākumus, prezentēs savas iniciatīvas un to ietvarā savas prasmes iegūtajās zināšanās. Visa projekta norises gaitā notiks attālinātas atklātas diskusijas, kuras vadīs gan paši jaunieši, gan dažādu sabiedrības vadības jomu profesionāļi.

Projekta rezultāts ir sekmīga pēctecība - jaunieši ir izglītoti un zinoši demokrātijas kultūras jomā, spēj aktīvi darboties un nodot savas zināšanas tālāk. Projekta realizācijas laikā 20 izglītojošos pasākumos, 26 publiskās aktivitātēs, 4 iniciatīvās, 10 virtuālās vides aktivitātēs būs pieaudzis tādu iedzīvotāju īpatsvars, kuri iesaistās pilsoniskajās aktivitātēs un kuri tic personīgajai spējai ietekmēt lēmumu pieņemšanas procesus.

 

 

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.