Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

  • Īstenotājs: Biedrība "Latvijas Jaunatnes padome"
  • Projekts: LJP 4.0
  • Īstenošanas reģions: Latvija
  • Kopējais budžets: 19 397.71 eiro
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm: nav
  • Kontaktpersona: Marija Cīrule, e-pasts: marija.cirule@ljp.lv, 29820165

Projekta LJP 4.0 mērķis ir stiprināt Latvijas jaunatnes padomi, ieviešot kvalitātes vadības un M&E pieeju ikdienas darbā un attīstot biedrības saimniecisko darbību.

Plānotās aktivitātes un to rezultāti:
1. Mērķtiecīga kvalitātes vadības un M&E pieejas ieviešana LJP ikdienas darbā, lai izveidotu kvalitātes vadības sistēmu, kas sevī ietver arī M&E pieeju, nodrošinātu biedrības procesu un lēmumu pieņemšanas caurspīdīgumu, izsekojamību, procesu efektivitāti, kā arī vieglu procesu nodošanu un pārņemšanu jauniem valdes locekļiem un darbiniekiem.
2. Saimnieciskās darbības pakalpojumu izstrāde un mērķa grupas informēšana par to pieejamību, lai nodrošinātu ienākumu diversifikāciju, LJP prestiža celšanu un atpazīstamību, balstoties uz mūsu darbiem un profesionālismu jaunatnes jomā.
3. Sabiedrības informēšana un komunikācija, lai uzlabotu LJP un jaunatnes jomas redzamību.

Ietekme, uz kuru ilgtermiņā tiecamies, ir spēcīgs jaunatnes sektors Latvijā, kas kvalitatīvi atbalsta pilsoniskās sabiedrības veidošanos un veicina jaunu, spēcīgu, pilsoniski aktīvu cilvēku izaugsmi un aktīvu līdzdalību demokrātijas kultūras attīstībā Latvijā. Projekts "LJP 4.0" sniegs ieguldījumu LJP kapacitātes, finanšu ilgtspējas, atpazīstamības un vietējas sadarbības veicināšanā īstermiņā un ilgtermiņā.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.