Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Latvijas Jaunatnes padome izstrādājusi mācību piedāvājumu organizāciju kapacitātes stiprināšanai

15.02.2022 | Ilgtspēja un kapacitāte
Projekts: LJP 4.0
Latvijas Jaunatnes padome izstrādājusi mācību piedāvājumu organizāciju kapacitātes stiprināšanai

Lai palielinātu ar projektiem nesaistīto ieņēmumu īpatsvaru, Latvijas Jaunatnes padome (LJP) Aktīvo iedzīvotāju fonda atbalstītā kapacitātes projekta “LJP 4.0” ietvaros izstrādājusi mācību un konsultāciju piedāvājumu nevaldības organizāciju kapacitātes stiprināšanai, kas organizācijām var palīdzēt strādāt jaudīgāk un jēgpilnāk.

Šobrīd LJP piedāvā mācības un konsultācijas par šādām tēmām:

  1. Kvalitātes vadības pamati - kā ieviest organizācijā skaidrību par tajā notiekošajiem procesiem un katra atbildībām (procesu pieeja), kā veicināt nemitīgas pilnveidošanās principus organizācijā, kā izveidot organizācijas kvalitātes standartu, lai veicinātu optimālu darbu izpildi.
  2. Sociālās ietekmes mērīšana un projektu koncepta izstrāde, balstoties uz vēlamo sociālo ietekmi - kā jēgpilni virzīt organizācijas darbību, realizējot aktivitātes un projektus, kuri palīdz sasniegt organizācijas mērķus un vīziju, kā darīt mazāk, bet virzīties straujākiem soļiem uz priekšu, praktiskas metodes, lai mērītu sociālo ietekmi, sociālās ietekmes komunikācija ar komandu un plašāku sabiedrību.
  3. Jaunatnes organizācijas un organizācijas, kas veic darbu ar jaunatni, vadīšana - piemērotākie projektu konkursi un projektu rakstīšanas pamati, mērķu un gada plāna uzstādīšana, darbības izvērtējums, komandas darbs, brīvprātīgo piesaiste.
  4. Neformālās izglītības process (mūžiglītība) un tā metodes - neformālās izglītibas metodes darbā ar jauniešiem un pieaugušajiem, kā izmantot neformālo izglītību, lai iesaistītu auditoriju un veicinātu paliekošas zināšans caur pieredzi. Neformālās izglītības metožu darbnīca (gan organizētajiem pasākumiem un aktivitātēm, gan organizācijas komandas sadarbībā un ikdienas darbā).
  5. Konsultācijas un mentorings dažādos jaunatnes jomas jautājumos - sagatavot projekta pieteikumus, formulēt savas organizācijas mērķus un veikt stratēģisko plānošanu, pilnveidot interešu aizstāvības aktivitātes un iniciatīvas, apzināt dažādus vērtīgus kontaktus, iestādes un digitālos risinājumus kā atbalsta instrumentus u.c.

Plašāku informāciju var saņemt, rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot 29820165.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.