Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

  • Īstenotājs: Biedrība "Ogres Attīstības Biedrība"
  • Projekts: OAB ok (OAB organizācijas kapacitāte)
  • Īstenošanas periods: 2021-07-01 - 2022-12-31
  • Īstenošanas reģions: Latvija
  • Kopējais budžets: 19 997.20
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Ilze Staģīte, e-pasts: biedrība.oab@gmail.com, tālr.: 26467949
  • Projekta informācijas vietne: http://oab.lv/darbi/#projekti

Projekta mērķis ir stiprināt Ogres Attīstības Biedrības darbību, izstrādājot tās attīstības stratēģiju, uzlabojot sabiedrības informēšanu, biedru kompetences un finanšu ilgtspēju.

Projekta ietvaros tiks izstrādāta OAB darbības stratēģija 2022.-2026.gadam un Rīcības plāns 2022.gadam, lai tie būtu ne tikai iekšējie plānošanas dokumenti, bet arī prezentējams materiāls vietējiem iedzīvotājiem, pašvaldībai, valsts, nevalstiskā un privātā sektora sadarbības partneriem.

Biedrība plāno turpināt Ogres vēsturiskās apbūves izpēti. Pieredzes pārņemšanas pasākumos tiks iepazīta citu sabiedrisko organizāciju darbība šajā jomā Latvijā. Otrs svarīgākais uzdevums ir rast redzējumu par Radošā kvartāla PASTS attīstības iespējām, tehniskajām, finanšu iespējām, sniegto pakalpojumu spektru, tā īstermiņa un ilgtermiņa attīstības prioritātēm.

Nepieciešami tehniskie, mārketinga, finanšu un sadarbības risinājumi, ko pārņemt no darbojošiem radošajiem un mākslas centriem Latvijā. Projekta ietvaros plānota Radošā kvartāla ārtelpas iekārtošana, lai  Radošais kvartāls, kas atrodas uz gājēju ielas Ogres centrā, piesaistītu interesentus un kļūtu par vasaras sezonas vienu no centrālajām mākslas un kultūras pasākumu/nodarbību vietām Ogrē, kur tiek organizēti dažādi tematiskie pasākumi, meistarklases, nodarbības. Lai sasniegtu lielāku auditoriju, biedrība izveidos savu mājaslapu, kurā būs iespējams ne tikai izvietot informāciju par savu darbību, bet to arī uzkrāt, piesaistīt potenciālus jaunus biedrus. Konsultācijas finanšu pārvaldības, juridiskos jautājumos ļaus biedrībai sakārtot saimnieciskās darbības, nodarbinātības, normatīvajos aktos sabiedriskajām organizācijām noteiktos jautājumus, izstrādāt iekšējās kārtības noteikumus. Organizācijas biedri savas kompetences paaugstinās finanšu vadības jautājumos, komunikācijā sociālajos tīklos un ar žurnālistiem, darbības izvērtēšanā un uzraudzības sistēmas ieviešanā organizācijā.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.