Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

  • Īstenotājs: Nodibinājums "Palīdzēsim.lv"
  • Projekts: Palīdzēsim.lv mājaslapas pilnveidošana kapacitātes stiprināšanai
  • Īstenošanas reģions: Latvija
  • Kopējais budžets: 19 882.99 EUR
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Ilze Skuja, e-pasts: ilze.skuka@palidzesim.lv, tel.: 29115545

Projekta mērķis ir labdarības organizācijas „Palīdzēsim.lv” darbības un vides modernizācija, pielāgojoties mūsdienu pasaules ritmam, dinamikai un prasībām - mājaslapas modernizēšana un pilnveidošana, zīmolvedība, drošas informācijas aprites un datu uzglabāšanas nodrošināšana, modernizēta saziņa ar potenciālo ziedotāju.

Projekta ietvaros tiks būtiski pilnveidota esošā organizācijas mājaslapa, kas paredz ilgstpējīgas un modernas organizācijas darbības nodrošināšanu, lai virzītos uz regulāru ziedojumu/finansējuma piesaisti neatkarīgi no projektu pieteikumiem. Ņemot vērā mūsdienu tendences - aizvien vairāk dzīve rit virtuālajā vidē, tādēļ saziņai un komunikācijai ar ziedotāju jābūt ērtai, saprotamai un caurspīdīgai. Mājaslapa tiks papildināta ar sadaļām angļu un krievu valodā, kas dos iespēju mērķtiecīgi uzrunāt ārvalstu ziedotājus un atbalstītājus, kā arī krievvalodīgos Latvijas iedzīvotājus.

Mājaslapas pilnveidošana, ieskaitot angļu un krievu valodas sadaļas izveidi, būs būtisks ieguldījums organizācijas kapacitātes stiprināšanā. Paredzams, ka, pilnveidojot mājaslapu, organizācijas ar projektiem nesaistīto ieņēmumu īpatsvars varētu palielināties vismaz par 10 % aptuveni 6 mēnešus pēc projekta noslēguma jeb atjaunotās mājaslapas pilnvērtīgas darbības.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.